Lars Rolf Werner Lohse, 76 år, bor i ett småhus på adressen Rönnvägen 20, 832 54 i Frösön. Rolf har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Rolf bor tillsammans med Ingrid Björesten Lohse 78 år.

Nästa födelsedag för Rolf infaller den 7:e mars (77 år).

Personinformation

Personnummer:
19500307-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Rolf tjänar?

Kolla Rolfs lön anonymt

Adress

Lars Rolf Werner Lohse
Rönnvägen 20
832 54 Frösön
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Rönnvägen

På Rolfs gata tjänar man i snitt 408 164 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 34 014 kr. I Frösön tjänar man i snitt 26 787 kr per månad.

På Rolfs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Frösön. I Frösön har 3,9 % av alla personer en anmärkning.

I Frösön finns det 2 293 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 186 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Frösön är 48 579 926 kr.

Information om Rolf Lohse

Födelsedag och namnsdag

Rolf fyller 77 år tisdag 7:e mars. Rolf har namnsdag 10:e augusti27:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Rolf tjänar?

Kolla Rolfs lön anonymt

Det visste du inte om Rolf

Det finns 73 personer i Frösön som heter Rolf (64:e vanligaste) och 51 037 personer i Sverige (73:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Rolf i Frösön är 60 år och i Sverige 59 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Lars Rolf Werner Lohse
Förnamn
Lars Rolf Werner
Tilltalsnamn
Rolf
Efternamn
Lohse
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Rönnvägen 20
Postnummer
832 54
Postort
Frösön
Kommun
Östersunds kommun (2380)
Län
Jämtlands län (23)

Särskild postadress

Rolf Lohse saknar särskild postadress.

Rolf Lohses bostad på Rönnvägen 20Denna bostad är ej verifierad

Ett småhus på 145+80 m²

Lars Rolf Werner Lohse på Rönnvägen 20 bor i Ett småhus145 m² + 80 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Frösön byggdes år 1969 och ligger i Östersunds kommun.

Småhus
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
Gatuadress
Rönnvägen 20
Postort
Frösön
Län
Jämtlands län
Kommun
Östersunds kommun
Fakta
Boyta
145 m²
Biarea
80 m²
Tomtarea
1 182 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Driftkostnad
Renovering
Byggår
1969
Senaste om-/tillbyggnad
Kök, senaste renovering
Tak, senaste omläggning
Badrum, senaste renovering
Fasad, senaste ommålning
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Vatten & avlopp
Annat
Fasad, material
Tak, material
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Parkering
Laddbox för elbil

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Rönnvägen 20 i Frösön

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Ingrid Björesten tandläkarpraktik
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Rolf Lohse

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Rolf Lohse, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Rolf Lohse?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Rolfs jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Rolf Lohse har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Advokat Rolf Lohse AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Rolf Lohse är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.

För året 2024 gjordes utdelning på totalt 210 000 kr i 1 av de bolag som Rolf Lohse äger eller kontrollerar.

Rolf Lohses utdelning var 210 000 kr före skatt.

För de två senaste åren 2023–2024 har Rolf Lohses sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 414 000 kr.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Rolf Lohse har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 54 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner