Fatima Almesso, 31 år, bor i en hyresrätt på adressen Skogsvägen 5 C lgh 1001, 737 49 i Fagersta. Fatima har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Fatima bor tillsammans med Azad Hamo 42 år.
Nästa födelsedag för Fatima infaller den 20:e november (32 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19941120-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- Saknas
Vill du veta vad Fatima tjänar?
Kolla Fatimas lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Skogsvägen
På Fatimas gata tjänar man i snitt 175 513 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 14 626 kr. I Fagersta tjänar man i snitt 23 589 kr per månad.
På Fatimas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Fagersta. I Fagersta har 6,9 % av alla personer en anmärkning.
I Fagersta finns det 5 892 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 444 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Fagersta är 108 672 219 kr.
Information om Fatima Almesso
Födelsedag och namnsdag
Fatima fyller 32 år söndag 20:e november. Fatima har namnsdag 28:e augusti.
Vill du veta vad Fatima tjänar?
Kolla Fatimas lön anonymtDet visste du inte om Fatima
Det finns 4 personer i Fagersta som heter Fatima (640:e vanligaste) och 2 912 personer i Sverige (610:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fatima i Fagersta är 38 år och i Sverige 41 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Per Wästberg
Författare 92 år
-
Ulf Lundell
Artist 76 år
-
Anders Glenmark
Artist 72 år
-
Conny Blomqvist
Artist 61 år
-
Henrik Dorsin
Skådespelare 48 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Fatima Almesso
- Förnamn
- Fatima
- Tilltalsnamn
- Fatima
- Efternamn
- Almesso
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Skogsvägen 5 C lgh 1001
- Postnummer
- 737 49
- Postort
- Fagersta
- Kommun
- Fagersta kommun (1982)
- Län
- Västmanlands län (19)
Särskild postadress
Fatima Almesso saknar särskild postadress.
Fatima Almessos bostad på Skogsvägen 5 C
Fatima Almesso på Skogsvägen 5 C lgh 1001 bor i En hyresrätt på 71 m². Bostaden i Fagersta ligger i Fagersta kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1001
- Gatuadress
- Skogsvägen 5 C
- Postort
- Fagersta
- Län
- Västmanlands län
- Kommun
- Fagersta kommun
- Boyta
- 71 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Månadshyra
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
- Förråd
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Skogsvägen 5 C lgh 1001 i Fagersta
Personer som bor på adressen
-
Azad Hamo
Ålder: 42
-
Fatima Almesso
Ålder: 31
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fatima Almesso
Inga telefonnummer tillgängliga
Vi har inga registrerade nummer för Fatima Almesso, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Fatimas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fatima Almesso saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fatima Almesso är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fatima Almesso saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!