Fahmi Issa, 57 år, bor i en hyresrätt på adressen Eddavägen 23 C lgh 1102, 633 53 i Eskilstuna. Fahmi har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Fahmi bor tillsammans med Elham Hanna 55 år och Bashar Issa 29 år.

Nästa födelsedag för Fahmi infaller den 5:e november (58 år).

Personinformation

Personnummer:
19681105-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Fahmi tjänar?

Kolla Fahmis lön anonymt

Adress

Fahmi Issa
Eddavägen 23 C lgh 1102
633 53 Eskilstuna
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Eddavägen

På Fahmis gata tjänar man i snitt 157 308 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 13 109 kr. I Eskilstuna tjänar man i snitt 22 251 kr per månad.

På Fahmis gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Eskilstuna. I Eskilstuna har 6,9 % av alla personer en anmärkning.

I Eskilstuna finns det 41 996 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 066 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Eskilstuna är 716 683 688 kr.

Information om Fahmi Issa

Födelsedag och namnsdag

Fahmi fyller 58 år tisdag 5:e november.

Ratsit

Vill du veta vad Fahmi tjänar?

Kolla Fahmis lön anonymt

Det visste du inte om Fahmi

Det finns 2 personer i Eskilstuna som heter Fahmi (3287:e vanligaste) och 132 personer i Sverige (4228:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Fahmi i Eskilstuna är 51 år och i Sverige 41 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Fahmi Issa
Förnamn
Fahmi
Tilltalsnamn
Fahmi
Efternamn
Issa
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Eddavägen 23 C lgh 1102
Postnummer
633 53
Postort
Eskilstuna
Kommun
Eskilstuna kommun (0484)
Län
Södermanlands län (04)

Särskild postadress

Fahmi Issa saknar särskild postadress.

Fahmi Issas bostad på Eddavägen 23 CDenna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 82 m²

Fahmi Issa på Eddavägen 23 C lgh 1102 bor i En hyresrätt82 m². Bostaden i Eskilstuna ligger i Eskilstuna kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1102
Gatuadress
Eddavägen 23 C
Postort
Eskilstuna
Län
Södermanlands län
Kommun
Eskilstuna kommun
Fakta
Boyta
82 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Eddavägen 23 C lgh 1102 i Eskilstuna

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Issa, Fahmi
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Fahmi Issa

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Fahmi Issa, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Fahmi Issa?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Fahmis jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Fahmi Issa saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Fahmi Issa är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Fahmi Issa saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner