Hans Roland Gustafsson, 59 år, bor på adressen Häglared Österlyckan 1, 516 90 i Dalsjöfors. Hans Roland har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Hans Roland bor tillsammans med Maria Gustafsson 49 år och Lina Gustafsson 21 år.

Nästa födelsedag för Hans Roland infaller den 12:e augusti (60 år).

Personinformation

Personnummer:
19670812-XXXX
Civilstatus:
Gift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Hans Roland Gustafsson
Häglared Österlyckan 1
516 90 Dalsjöfors
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Memira
Storytel
Readly
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Memira, Storytel och Readly. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Dalsjöfors

I Dalsjöfors tjänar man i snitt 313 927 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 161 kr. I Borås kommun tjänar man i snitt 24 441 kr per månad.

I Dalsjöfors har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Borås kommun. I Dalsjöfors har 4,1 % av alla personer en anmärkning.

I Dalsjöfors finns det 1 302 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 15 503 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Borås kommun är 715 066 895 kr.

Information om Hans Roland Gustafsson

Födelsedag och namnsdag

Hans Roland fyller 60 år lördag 12:e augusti. Hans Roland har namnsdag 9:e augusti,  29:e augusti.

Ratsit

Vill du veta vad Hans Roland tjänar?

Kolla Hans Rolands lön anonymt

Kändisar som fyller år samma dag

momondo

Dags att planera nästa resa?

Jämför flyg, hotell och paketresor
TryggaMäklare

Funderar du på att sälja din bostad?

Jämför mäklare kostnadsfritt

Namnregistrering

Personnamn
Hans Roland Gustafsson
Förnamn
Hans Roland
Tilltalsnamn
Hans Roland
Efternamn
Gustafsson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Häglared Österlyckan 1
Postnummer
516 90
Postort
Dalsjöfors
Kommun
Borås kommun (1490)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Hans Roland Gustafsson saknar särskild postadress.

Hans Roland Gustafssons bostad på Häglared Österlyckan 1Denna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Hans Rolands bostad på Häglared Österlyckan 1 i Dalsjöfors, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Häglared Österlyckan 1?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Häglared Österlyckan 1 i Dalsjöfors

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
HTEC Service i Borås
Enskild firma

Fordon på adressen

Telefonnummer till Hans Roland Gustafsson

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Hans Roland Gustafsson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Hans Roland Gustafsson?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Hans Rolands jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Hans Roland Gustafsson har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Servi Teknik Aktiebolag.

Bolag
Servi Teknik Aktiebolag
Verkställande direktör, Styrelseledamot
MLH Group AB
Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Hans Roland Gustafsson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 1 500 000 kr i 1 av de bolag som Hans Roland Gustafsson äger eller kontrollerar.

Hans Roland Gustafssons utdelning var 1 500 000 kr före skatt.

Verklig huvudman
Mer info

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Hans Roland Gustafsson har 5 personkopplingar, varav 3 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Hans Roland Gustafsson

Var bor Hans Roland?

Hans Roland Gustafsson är folkbokförd på Häglared Österlyckan 1 i Dalsjöfors.

Hur gammal är Hans Roland?

Hans Roland Gustafsson är 59 år och är född den 12 augusti 1967. Han fyller 60 år den 12 augusti 2027.

Har Hans Roland några bolagsengagemang?

Hans Roland Gustafsson har 4 bolagsengagemang, bland annat i Servi Teknik Aktiebolag. Se alla bolagsengagemang.

Äger Hans Roland några fordon?

Hans Roland Gustafsson har 19 registrerade fordon, bland annat en svart BMW R 1250 GS. Se alla fordon i bilregistret.

Är Hans Roland gift?

Hans Roland Gustafsson är gift.

Vilket telefonnummer har Hans Roland?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Hans Roland Gustafsson. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Hans Roland folkbokförd?

Hans Roland Gustafsson är folkbokförd i Borås kommun.

Vilket län tillhör Hans Roland?

Hans Roland Gustafsson är folkbokförd i Västra Götalands län.