Lavdim Azemi, 31 år, bor på adressen Skolvägen 6, 241 95 i Billinge. Lavdim har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Lavdim bor tillsammans med Carla Baranowska 25 år.

Nästa födelsedag för Lavdim infaller den 20:e december (32 år).

Personinformation

Personnummer:
19941220-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Lavdim Azemi
Skolvägen 6
241 95 Billinge
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Lavdim Azemi äger 1 fordon.

Vad kostar din bilförsäkring? Se ditt pris

Se alla fordon i bilregistret
Readly
Storytel
Hello Fresh
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Readly, Storytel och Hello Fresh. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Billinge

I Billinge tjänar man i snitt 276 236 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 020 kr. I Eslövs kommun tjänar man i snitt 24 033 kr per månad.

I Billinge har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Eslövs kommun. I Billinge har 12,3 % av alla personer en anmärkning.

I Billinge finns det 662 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 13 738 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Eslövs kommun är 272 636 918 kr.

Räkna på ett lån

I samarbete med Enklare

Enklare
250 000 kr
5 000 kr 800 000 kr
Lånetid
12 år
1 år 20 år

Att låna kostar pengar! Om du inte kan betala tillbaka skulden i tid riskerar du en betalningsanmärkning. Det kan leda till svårigheter att få hyra bostad, teckna abonnemang och få nya lån. För stöd, vänd dig till budget- och skuldrådgivningen i din kommun. Kontaktuppgifter finns på konsumentverket.se.

I samarbete med Enklare. Genom att skicka in ansökan godkänner du att vi delar dina uppgifter med Enklare samt användaravtalet och integritetspolicy.

Räkneexempel: Annuitetslån 12 år, belopp 400 000 kr, rörlig ränta 7,99 %, uppläggningskostnad 400 kr, aviavgift 20 kr, ger en effektiv ränta på 8,41 %. Totalt belopp att återbetala 626 457 kr, fördelat på 144 återbetalningar, ger en månadskostnad på 4 348 kr. Återbetalningstid 1-20 år. Maximala räntan är 22,00 %. Räntespann mellan: 4,50 - 22,00 %. Uppdaterat 2025-08-15.

Information om Lavdim Azemi

Födelsedag och namnsdag

Lavdim fyller 32 år söndag 20:e december.

Ratsit

Vill du veta vad Lavdim tjänar?

Kolla Lavdims lön anonymt

Det visste du inte om Lavdim

Det finns 53 personer i Sverige som heter Lavdim (7 937:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Lavdim i Sverige är 29 år.

Namnregistrering

Personnamn
Lavdim Azemi
Förnamn
Lavdim
Tilltalsnamn
Lavdim
Efternamn
Azemi
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Skolvägen 6
Postnummer
241 95
Postort
Billinge
Kommun
Eslövs kommun (1285)
Län
Skåne län (12)

Särskild postadress

Lavdim Azemi saknar särskild postadress.

Lavdim Azemis bostad på Skolvägen 6Denna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Lavdims bostad på Skolvägen 6 i Billinge, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Skolvägen 6?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Skolvägen 6 i Billinge

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Händelser och brott i Eslöv

Polisen har rapporterat 28 händelser i Eslöv, där Lavdim Azemi bor, de senaste 6 månaderna.

5
Våld och hot
1
Inbrott och stöld
4
Bränder
16
Trafik
2
Övriga brott

Senaste händelserna i Eslöv

  • Trafikolycka

    4 november, 06:15

    Larm om trafikolycka

    Läs mer
  • Brand

    21 oktober, 21:21

    Brand i soprum/förråd

    Läs mer
  • Brand

    19 oktober, 20:15

    Brand i byggnad, Östra Onsjö.

    Läs mer
  • Trafikolycka

    18 oktober, 16:28

    En personbil och moped kolliderar på riksväg 17.

    Läs mer
  • Trafikolycka

    6 oktober, 16:27

    En singelolycka med en motorcykel inträffar i närhetne av trafikplats Hurva.

    Läs mer
  • Mord/dråp

    30 september, 06:27

    Två avlidna anträffade i bostad.

    Läs mer

Källa: Polismyndigheten.

Telefonnummer till Lavdim Azemi

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Lavdim Azemi, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Lavdim Azemi?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Lavdims jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lavdim Azemi saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lavdim Azemi är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Lavdim Azemi saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Lavdim Azemi

Var bor Lavdim?

Lavdim Azemi är folkbokförd på Skolvägen 6 i Billinge.

Hur gammal är Lavdim?

Lavdim Azemi är 31 år och är född den 20 december 1994. Han fyller 32 år den 20 december 2026.

Har Lavdim några bolagsengagemang?

Lavdim Azemi har inga bolagsengagemang.

Äger Lavdim några fordon?

Lavdim Azemi har 1 registrerat fordon, en silver Seat Ibiza 1.9 Eco-TDi. Se alla fordon i bilregistret.

Är Lavdim gift?

Lavdim Azemi är ogift.

Vilket telefonnummer har Lavdim?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Lavdim Azemi. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Lavdim folkbokförd?

Lavdim Azemi är folkbokförd i Eslövs kommun.

Vilket län tillhör Lavdim?

Lavdim Azemi är folkbokförd i Skåne län.