Tommy Tveter, 59 år, bor i ett småhus på adressen Övre Solhemsgatan 5, 666 31 i Bengtsfors. Tommy har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-299 96 32.
Tommy bor tillsammans med Helena Tveter 50 år och Emma Johansson 23 år.
Nästa födelsedag för Tommy infaller den 19:e maj (60 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19670519-XXXX
- Civilstatus:
- Gift
- Telefonnummer:
- 1 st · Visa alla
Vill du veta vad Tommy tjänar?
Kolla Tommys lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Bengtsfors
I Bengtsfors tjänar man i snitt 260 643 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 21 720 kr. I Bengtsfors kommun tjänar man i snitt 20 883 kr per månad.
I Bengtsfors har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Bengtsfors kommun. I Bengtsfors har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Bengtsfors finns det 1 119 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 933 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Bengtsfors kommun är 82 251 723 kr.
Information om Tommy Tveter
Födelsedag och namnsdag
Tommy fyller 60 år fredag 19:e maj.
Vill du veta vad Tommy tjänar?
Kolla Tommys lön anonymtDet visste du inte om Tommy
Det finns 30 personer i Bengtsfors som heter Tommy (61:e vanligaste) och 39 843 personer i Sverige (97:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Tommy i Bengtsfors är 45 år och i Sverige 51 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Alf Sune Kristian Petri
Journalist 70 år
-
Maria Irene Sundbom Lörelius
Skådespelerska 51 år
-
Stefan Nykvist
Artist 50 år
-
John Engelbert
Artist 44 år
-
Linda Norrgård
Artist 43 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Tommy Tveter
- Förnamn
- Tommy
- Tilltalsnamn
- Tommy
- Efternamn
- Tveter
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Övre Solhemsgatan 5
- Postnummer
- 666 31
- Postort
- Bengtsfors
- Kommun
- Bengtsfors kommun (1460)
- Län
- Västra Götalands län (14)
Särskild postadress
Tommy Tveter saknar särskild postadress.
Tommy Tveters bostad på Övre Solhemsgatan 5
Tommy Tveter på Övre Solhemsgatan 5 bor i Ett småhus på 120 m² + 40 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Bengtsfors byggdes år 1947 och ligger i Bengtsfors kommun.
- Lägenhetsnummer
- Gatuadress
- Övre Solhemsgatan 5
- Postort
- Bengtsfors
- Län
- Västra Götalands län
- Kommun
- Bengtsfors kommun
- Boyta
- 120 m²
- Biarea
- 40 m²
- Tomtarea
- 1 435 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Driftkostnad
- Byggår
- 1947
- Senaste om-/tillbyggnad
- 2001
- Kök, senaste renovering
- Tak, senaste omläggning
- Badrum, senaste renovering
- Fasad, senaste ommålning
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Vatten & avlopp
- Fasad, material
- Tak, material
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Parkering
- Laddbox för elbil
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Övre Solhemsgatan 5 i Bengtsfors
Personer som bor på adressen
-
Tommy Tveter
Ålder: 59
-
Helena Kristin Tveter
Ålder: 50
-
Emma Lisa Felicia Johansson
Ålder: 23
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Tommy Tveter
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Tommy Tveter
Tommys jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Tommy Tveter har 10 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Industrimekanik Väst AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Tommy Tveter är verklig huvudman eller företrädare för 3 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 2 500 000 kr i 1 av de bolag som Tommy Tveter äger eller kontrollerar.
Tommy Tveters utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 1 900 000 kr och som mest 2 475 000 kr beroende på exakt ägande.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Tommy Tveter har 15 personkopplingar, varav 12 st är män, 2 st är kvinnor och 1 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 59 år.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!