Khunnam Rasheed, 52 år, bor i en hyresrätt på adressen Skebokvarnsvägen 29 lgh 1002, 124 33 i Bandhagen. Khunnam har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 073-544 51 87.
Khunnam bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Khunnam infaller den 28:e december (53 år).
Personinformation
- Personnummer:
-
19731228-XXXX
- Civilstatus:
- Ogift
- Telefonnummer:
- 1 st · Visa alla
Vill du veta vad Khunnam tjänar?
Kolla Khunnams lön anonymtFordonsinnehav
Ekonomikollen för Skebokvarnsvägen
På Khunnams gata tjänar man i snitt 272 329 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 694 kr. I Bandhagen tjänar man i snitt 21 706 kr per månad.
På Khunnams gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Bandhagen. I Bandhagen har 8,8 % av alla personer en anmärkning.
I Bandhagen finns det 25 899 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 936 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Bandhagen är 490 424 745 kr.
Information om Khunnam Rasheed
Födelsedag och namnsdag
Khunnam fyller 53 år fredag 28:e december.
Vill du veta vad Khunnam tjänar?
Kolla Khunnams lön anonymtKändisar som fyller år samma dag
-
Katarina Ewerlöf
Skådespelerska 66 år
-
Annika Jankell
Journalist 64 år
-
Peter Siepen
Programledare 63 år
-
Sharon Dyall
Artist 63 år
-
Karl Robert Lars Bronett
Producent 61 år
-
Fredrik Birging
Journalist 60 år
-
Johan Hakelius
Journalist 58 år
-
Camilla Lindberg
Politiker 52 år
-
Elin Ek
Programledare 49 år
Namnregistrering
- Personnamn
-
Khunnam Rasheed
- Förnamn
- Khunnam
- Tilltalsnamn
- Khunnam
- Efternamn
- Rasheed
- Mellannamn
- -
Folkbokföring
- Gatuadress
-
Skebokvarnsvägen 29 lgh 1002
- Postnummer
- 124 33
- Postort
- Bandhagen
- Kommun
- Stockholms kommun (0180)
- Län
- Stockholms län (01)
Särskild postadress
Khunnam Rasheed saknar särskild postadress.
Khunnam Rasheeds bostad på Skebokvarnsvägen 29
Khunnam Rasheed på Skebokvarnsvägen 29 lgh 1002 bor i En hyresrätt på 20 m². Bostaden i Bandhagen ligger i Stockholms kommun.
- Lägenhetsnummer
- 1002
- Gatuadress
- Skebokvarnsvägen 29
- Postort
- Bandhagen
- Län
- Stockholms län
- Kommun
- Stockholms kommun
- Boyta
- 20 m²
- Totalt antal rum
- Varav sovrum
- Antal badrum
- Antal våningsplan
- Månadshyra
- Varmvatten ingår i hyran
- Byggår
- Kök, senaste renovering
- Badrum, senaste renovering
- Kylskåp
- Frys
- Ugn
- Spis
- Gasspis
- Kokvrå
- Diskmaskin
- Mikro
- Dusch
- Badkar
- Tvättmaskin
- Torktumlare
- Internet via Fiber
- Bekvämligheter
- Värmesystem
- Gemensam tvättstuga
- Utsikt
- Balkong
- Terass / uteplats
- Takhöjd
- Cykelförråd
- Hiss
- Parkering
- Laddbox för elbil
- Förråd
Verifiera din bostad och ta kontroll över din information
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Skebokvarnsvägen 29 lgh 1002 i Bandhagen
Personer som bor på adressen
-
Khunnam Rasheed
Ålder: 52
Företag på adressen
Det finns inga företag registrerade på adressen.
Fordon på adressen
Telefonnummer till Khunnam Rasheed
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Khunnam Rasheed
Khunnams jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Khunnam Rasheed har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är KHUNNAM RASHEED.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Khunnam Rasheed är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Khunnam Rasheed saknar personkopplingar.
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!