Manju Sharma, 55 år, bor på adressen Malörtsgatan 175, 424 61 i Angered. Manju har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Manju bor tillsammans med Syed Shujaat Hussain Nusrat 59 år, Shivansh Joshi 29 år, Bushra Parveen 57 år och Yusra Syed 27 år.

Nästa födelsedag för Manju infaller den 10:e mars (56 år).

Personinformation

Personnummer:
19710310-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Manju Sharma
Malörtsgatan 175
424 61 Angered
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Hello Fresh
Readly
Storytel
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Hello Fresh, Readly och Storytel. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Malörtsgatan

På Manjus gata tjänar man i snitt 250 156 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 846 kr. I Angered tjänar man i snitt 16 245 kr per månad.

På Manjus gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Angered. I Angered har 11 % av alla personer en anmärkning.

I Angered finns det 40 677 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 13 814 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Angered är 561 928 451 kr.

Information om Manju Sharma

Födelsedag och namnsdag

Manju fyller 56 år onsdag 10:e mars.

Ratsit

Vill du veta vad Manju tjänar?

Kolla Manjus lön anonymt

Det visste du inte om Manju

Det finns 1 personer i Angered som heter Manju (5091:e vanligaste) och 29 personer i Sverige (11781:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Manju i Angered är 44 år och i Sverige 33 år.

Namnregistrering

Personnamn
Manju Sharma
Förnamn
Manju
Tilltalsnamn
Manju
Efternamn
Sharma
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Malörtsgatan 175
Postnummer
424 61
Postort
Angered
Kommun
Göteborgs kommun (1480)
Län
Västra Götalands län (14)

Särskild postadress

Gatuadress
Stationsgatan 6
Postnummer
511 54
Postort
Kinna

Manju Sharmas bostad på Malörtsgatan 175Denna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Manjus bostad på Malörtsgatan 175 i Angered, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Malörtsgatan 175?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Malörtsgatan 175 i Angered

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Syed, Hadia
Enskild firma
Ashir Transport AB
Aktiebolag
NURUTEC Handelsbolag
Handelsbolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Manju Sharma

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Manju Sharma, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Manju Sharma?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Manjus jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Manju Sharma har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är JOSHI 69 AKTIEBOLAG.

Bolag
JOSHI 69 AKTIEBOLAG
Styrelsesuppleant

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Manju Sharma är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Manju Sharma har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 32 år.

2023

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Manju Sharma

Var bor Manju?

Manju Sharma är folkbokförd på Malörtsgatan 175 i Angered.

Hur gammal är Manju?

Manju Sharma är 55 år och är född den 10 mars 1971. Hon fyller 56 år den 10 mars 2027.

Har Manju några bolagsengagemang?

Manju Sharma har 1 bolagsengagemang i JOSHI 69 AKTIEBOLAG. Se alla bolagsengagemang.

Äger Manju några fordon?

Manju Sharma har inga registrerade fordon.

Är Manju gift?

Manju Sharma är ogift.

Vilket telefonnummer har Manju?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Manju Sharma. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Manju folkbokförd?

Manju Sharma är folkbokförd i Göteborgs kommun.

Vilket län tillhör Manju?

Manju Sharma är folkbokförd i Västra Götalands län.