Alf Rune Kristensson, 61 år, bor i en hyresrätt på adressen Sollidenvägen 38 lgh 1302, 831 39 i Östersund. Alf Rune har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Alf Rune bor tillsammans med Aron Kristensson 23 år.

Nästa födelsedag för Alf Rune infaller den 12:e februari (62 år).

Personinformation

Personnummer:
19650212-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Pensionera

Har du koll på din pension?

Jämför avgifter

Adress

Alf Rune Kristensson
Sollidenvägen 38 lgh 1302
831 39 Östersund
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Hello Fresh
Framgångsakademin
Wolt
Erbjudanden och rabatter för dig som är medlem Bland annat hos Hello Fresh, Framgångsakademin och Wolt. Medlemskapet är gratis. Bli medlem gratis

Ekonomikollen för Sollidenvägen

På Alf Runes gata tjänar man i snitt 271 199 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 600 kr. I Östersund tjänar man i snitt 24 113 kr per månad.

På Alf Runes gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Östersund. I Östersund har 4,6 % av alla personer en anmärkning.

I Östersund finns det 10 182 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 747 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Östersund är 201 066 085 kr.

Information om Alf Rune Kristensson

Födelsedag och namnsdag

Alf Rune fyller 62 år fredag 12:e februari. Alf Rune har namnsdag 21:a juni,  24:e november.

Ratsit

Vill du veta vad Alf Rune tjänar?

Kolla Alf Runes lön anonymt

Namnregistrering

Personnamn
Alf Rune Kristensson
Förnamn
Alf Rune
Tilltalsnamn
Alf Rune
Efternamn
Kristensson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Sollidenvägen 38 lgh 1302
Postnummer
831 39
Postort
Östersund
Kommun
Östersunds kommun (2380)
Län
Jämtlands län (23)

Särskild postadress

Alf Rune Kristensson saknar särskild postadress.

Alf Rune Kristenssons bostad på Sollidenvägen 38Denna bostad är ej verifierad

En hyresrätt på 123 m²

Alf Rune Kristensson på Sollidenvägen 38 lgh 1302 bor i En hyresrätt på 123 m². Bostaden i Östersund ligger i Östersunds kommun.

Hyresrätt
Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
1302
Gatuadress
Sollidenvägen 38
Postort
Östersund
Län
Jämtlands län
Kommun
Östersunds kommun
Fakta
Boyta
123 m²
Totalt antal rum
Varav sovrum
Antal badrum
Antal våningsplan
Månadshyra
Varmvatten ingår i hyran
Renovering
Byggår
Kök, senaste renovering
Badrum, senaste renovering
Utrustning
Kylskåp
Frys
Ugn
Spis
Gasspis
Kokvrå
Diskmaskin
Mikro
Dusch
Badkar
Tvättmaskin
Torktumlare
Internet via Fiber
Bekvämligheter
Värmesystem
Gemensam tvättstuga
Annat
Utsikt
Balkong
Terass / uteplats
Takhöjd
Cykelförråd
Hiss
Parkering
Laddbox för elbil
Förråd

Verifiera din bostad och ta kontroll över din information

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Sollidenvägen 38 lgh 1302 i Östersund

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Det finns inga företag registrerade på adressen.

Fordon på adressen

Telefonnummer till Alf Rune Kristensson

Inga telefonnummer tillgängliga

Vi har inga registrerade nummer för Alf Rune Kristensson, numret kan vara dolt för upplysningstjänster.

Föreslå ändringar Är du Alf Rune Kristensson?

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Alf Runes jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Alf Rune Kristensson saknar bolagsengagemang.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Alf Rune Kristensson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Alf Rune Kristensson saknar personkopplingar.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av Merinfo

Ett gratis konto ger dig fler sökningar, verktyg för dina egna uppgifter och erbjudanden från våra partners.

  • Fler sökningar per dag
  • Se fullständiga personnummer
  • Hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer
  • Erbjudanden och rabatter från våra partners

Vanliga frågor om Alf Rune Kristensson

Var bor Alf Rune?

Alf Rune Kristensson är folkbokförd på Sollidenvägen 38 lgh 1302 i Östersund.

Hur gammal är Alf Rune?

Alf Rune Kristensson är 61 år och är född den 12 februari 1965. Han fyller 62 år den 12 februari 2027.

Har Alf Rune några bolagsengagemang?

Alf Rune Kristensson har inga bolagsengagemang.

Äger Alf Rune några fordon?

Alf Rune Kristensson har 3 registrerade fordon, bland annat en svart Volkswagen Sharan 1.8 T. Se alla fordon i bilregistret.

Är Alf Rune gift?

Alf Rune Kristensson är ogift.

Vilket telefonnummer har Alf Rune?

Vi har inga registrerade telefonnummer för Alf Rune Kristensson. Ett nummer kan vara dolt för upplysningstjänster.

I vilken kommun är Alf Rune folkbokförd?

Alf Rune Kristensson är folkbokförd i Östersunds kommun.

Vilket län tillhör Alf Rune?

Alf Rune Kristensson är folkbokförd i Jämtlands län.