Joen Johan Rune Olofsson, 37 år, bor på adressen Mosjö-Råby 703, 705 94 i Örebro. Joen har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Joen bor tillsammans med Emma Jehander 28 år.

Nästa födelsedag för Joen infaller den 1:a februari (38 år).

Nummer+ Plus
Nyhet

Joen Olofsson har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.

Personinformation

Personnummer:
19890201-XXXX
Civilstatus:
Ogift
Telefonnummer:
Saknas
Ratsit

Vill du veta vad Joen tjänar?

Kolla Joens lön anonymt

Adress

Joen Johan Rune Olofsson
Mosjö-Råby 703
705 94 Örebro
Fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Ekonomikollen för Mosjö-Råby

På Joens gata tjänar man i snitt 317 359 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 447 kr. I Örebro tjänar man i snitt 24 258 kr per månad.

På Joens gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Örebro. I Örebro har 5,3 % av alla personer en anmärkning.

I Örebro finns det 46 737 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 964 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Örebro är 839 583 474 kr.

Information om Joen Olofsson

Födelsedag och namnsdag

Joen fyller 38 år onsdag 1:a februari. Joen har namnsdag 24:e november27:e december.

Ratsit

Vill du veta vad Joen tjänar?

Kolla Joens lön anonymt

Det visste du inte om Joen

Det finns 3 personer i Örebro som heter Joen (2846:e vanligaste) och 124 personer i Sverige (4419:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Joen i Örebro är 31 år och i Sverige 37 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering

Personnamn
Joen Johan Rune Olofsson
Förnamn
Joen Johan Rune
Tilltalsnamn
Joen
Efternamn
Olofsson
Mellannamn
-

Folkbokföring

Gatuadress
Mosjö-Råby 703
Postnummer
705 94
Postort
Örebro
Kommun
Örebro kommun (1880)
Län
Örebro län (18)

Särskild postadress

Joen Olofsson saknar särskild postadress.

Joen Olofssons bostad på Mosjö-Råby 703Denna bostad är ej verifierad

Vi saknar information om Joens bostad på Mosjö-Råby 703 i Örebro, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Mosjö-Råby 703?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Registrerat på Mosjö-Råby 703 i Örebro

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Namn
Bolagsform
Joen Olofsson Invest AB
Aktiebolag
Joen Olofsson Holding AB
Aktiebolag

Fordon på adressen

Telefonnummer till Joen Olofsson

Joen Olofsson saknar registrerade telefonnummer. Är du Joen Olofsson? Föreslå ändringar
Hittar du inget telefonnummer till Joen?

Joen har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.

Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Joens jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Joen Olofsson har 9 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är LEJBO Bygg AB.

Bolag
LEJBO Bygg AB
Ordförande, Styrelseledamot
LEJBO Fastigheter AB
Styrelsesuppleant
Bergslagen Rental AB
Styrelsesuppleant
LEJBO Holding AB
Styrelsesuppleant
LEJBO Fastigheter 2 AB
Ordförande, Styrelseledamot

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Joen Olofsson är verklig huvudman eller företrädare för 4 st bolag.

För året 2024 gjordes utdelning på totalt 1 210 000 kr i 2 av de bolag som Joen Olofsson äger eller kontrollerar.

Joen Olofssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 220 000 kr och som mest 460 000 kr beroende på exakt ägande.

För de två senaste åren 2023–2024 har Joen Olofssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 430 000 kr och 790 000 kr.

En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.

De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.

2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.

Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.

Personkopplingar

Joen Olofsson har 3 personkopplingar, varav 2 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 54 år.

Helt kostnadsfritt

Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Bli medlem
Två personer med telefoner