Trött på att inte nå fram?

Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.

Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!

Kontakta mig
Person som sitter framför datorskärm vid skrivbord

Roger Ragnar Johansson, 39 år, bor på adressen Stava Enhaga 1, 599 91 i Ödeshög. Roger har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Roger bor tillsammans med Rebecca Johansson 38 år.

Nästa födelsedag för Roger infaller den 17:e augusti (40 år).

Vill du veta vad Roger tjänar?
Kolla Rogers lön anonymt
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Personnummer

19860817-XXXX

Telefonlista

Roger Johansson saknar telefonnummer

Lön och anmärkning

Se vad Roger Johansson tjänar
(Pris endast 39 kr)

Folkbokföringsadress

Stava Enhaga 1

599 91 Ödeshög

Visa fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Civilstatus

Roger Johansson är gift

Ekonomikollen för Ödeshög

I Ödeshög tjänar man i snitt 264 710 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 059 kr. I Ödeshögs kommun tjänar man i snitt 22 338 kr per månad.

I Ödeshög har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ödeshögs kommun. I Ödeshög har 7,3 % av alla personer en anmärkning.

I Ödeshög finns det 2 434 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 053 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ödeshögs kommun är 45 324 060 kr.

Skaffa konsumentkoll - få larm vid viktiga förändringar
Med Konsumentkollen får du larm vid ändringar i kredit, adress eller anmärkningar.
Med Konsumentkollen får du fullständig insyn och omedelbara larm vid förändringar i kreditstatus, adressändring, anmärkningar, företagskopplingar m.m.
Vipo logo
Läs mer

Information om Roger Johansson

Födelsedag och namnsdag

Roger fyller 40 år söndag 17:e augusti.
Roger har namnsdag 2:a juni1:a oktober.

Det visste du inte om Roger

Det finns 21 personer i Ödeshög som heter Roger (92:e vanligaste) och 36 813 personer i Sverige (106:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Roger i Ödeshög är 56 år och i Sverige 50 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering
Personnamn Roger Ragnar Johansson
Förnamn Roger Ragnar
Tilltalsnamn Roger
Efternamn Johansson
Mellannamn -
Folkbokföring
Gatuadress Stava Enhaga 1
Postnummer 599 91
Postort Ödeshög
Kommun Ödeshögs kommun (0509)
Län Östergötlands län (05)
Särskild postadress
Roger Johansson saknar särskild postadress
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Roger Johanssons bostad på Stava Enhaga 1

Vi saknar information om Rogers bostad på Stava Enhaga 1 i Ödeshög, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Stava Enhaga 1?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Exempelbild på verifierad bostad

Registrerat på Stava Enhaga 1 i Ödeshög

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Fordon på adressen

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Telefonnummer till Roger Johansson

Är du Roger Johansson? Föreslå ändringar

Info

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Rogers jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Roger Johansson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Stava Allfix AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Roger Johansson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.

Verklig huvudman
Mer info

Personkopplingar

Roger Johansson har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 38 år.

2016

Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Två personer med telefoner