Leif har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Leif Peder Krüger, 57 år, bor i ett småhus på adressen Tomtavägen 20, 719 32 i Vintrosa. Leif har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Leif bor tillsammans med Anna Sundvall 55 år och Simon Krüger 19 år.
Nästa födelsedag för Leif infaller den 21:a augusti (58 år).
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19680821-XXXXTelefonlista
Leif Krüger saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Leif Krüger är ogiftEkonomikollen för Tomtavägen
På Leifs gata tjänar man i snitt 366 839 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 570 kr. I Vintrosa tjänar man i snitt 27 562 kr per månad.
På Leifs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Vintrosa. I Vintrosa har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Vintrosa finns det 232 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 35 145 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Vintrosa är 8 153 611 kr.
Information om Leif Krüger
Födelsedag och namnsdag
Leif
fyller 58 år
onsdag 21:a augusti.
Leif
har namnsdag
30:e juni.
Det visste du inte om Leif
Det finns 41 personer i Vintrosa som heter Leif (46:e vanligaste) och 64 263 personer i Sverige (49:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Leif i Vintrosa är 58 år och i Sverige 56 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Mats-Eric Nilsson
Journalist 70 år
-
Stefan Attefall
Politiker 65 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Leif Peder Krüger |
| Förnamn | Leif Peder |
| Tilltalsnamn | Leif |
| Efternamn | Krüger |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Tomtavägen 20 |
| Postnummer | 719 32 |
| Postort | Vintrosa |
| Kommun | Örebro kommun (1880) |
| Län | Örebro län (18) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Leif Krüger saknar särskild postadress |
Leif Krügers bostad på Tomtavägen 20
Leif Peder Krüger på Tomtavägen 20 bor i Ett småhus på 178 m². Huset i Vintrosa byggdes år 2005 och ligger i Örebro kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Tomtavägen 20 i Vintrosa
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Leif Krüger
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Leif.
Leif har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Leifs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Leif Krüger har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är KumBro Stadsnät AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Leif Krüger är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Leif Krüger har 21 personkopplingar, varav 18 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 59 år.
2025
2024
2023
2019
2016
2015
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!