Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Björn Lennart Eliasson, 83 år, bor i ett småhus på adressen Skolgatan 10, 912 33 i Vilhelmina. Lennart har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lennart bor tillsammans med Birgitta Eliasson 79 år.
Nästa födelsedag för Lennart infaller den 26:e september (84 år).
Personnummer
19420926-XXXXTelefonlista
Lennart Eliasson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lennart Eliasson är giftEkonomikollen för Skolgatan
På Lennarts gata tjänar man i snitt 246 879 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 573 kr. I Vilhelmina tjänar man i snitt 21 679 kr per månad.
På Lennarts gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Vilhelmina. I Vilhelmina har 4,4 % av alla personer en anmärkning.
I Vilhelmina finns det 1 214 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 943 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Vilhelmina är 21 783 068 kr.
Information om Lennart Eliasson
Födelsedag och namnsdag
Lennart
fyller 84 år
lördag 26:e september.
Lennart
har namnsdag
18:e juni,
28:e september.
Det visste du inte om Lennart
Det finns 58 personer i Vilhelmina som heter Lennart (29:e vanligaste) och 118 743 personer i Sverige (22:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lennart i Vilhelmina är 64 år och i Sverige 61 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Helena Anliot
Tennisspelare 69 år
-
Peter Asplund
Musiker 56 år
-
Cecilia Vennersten
Artist 55 år
-
Ebba Stragne
Skådespelerska 42 år
-
Nina Kinert
Artist 42 år
-
Danijela Kristina Rundqvist
Ishockeyspelare 41 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Björn Lennart Eliasson |
| Förnamn | Björn Lennart |
| Tilltalsnamn | Lennart |
| Efternamn | Eliasson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Skolgatan 10 |
| Postnummer | 912 33 |
| Postort | Vilhelmina |
| Kommun | Vilhelmina kommun (2462) |
| Län | Västerbottens län (24) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lennart Eliasson saknar särskild postadress |
Lennart Eliassons bostad på Skolgatan 10
Björn Lennart Eliasson på Skolgatan 10 bor i Ett småhus på 128 m² + 94 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Vilhelmina byggdes år 1976 och ligger i Vilhelmina kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Skolgatan 10 i Vilhelmina
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lennart Eliasson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lennarts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lennart Eliasson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Eliassons Åkeri AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lennart Eliasson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lennart Eliasson har 3 personkopplingar, varav 1 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 43 år.
2024
2018
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!