Johan har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Johan Erik Folke Rosenquist, 53 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Jarlavägen 47, 186 43 i Vallentuna. Johan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Johan bor tillsammans med Elisabeth Rosenquist Ludkiewicz 56 år och Viktor Rosenquist 20 år.
Nästa födelsedag för Johan infaller den 11:e november (54 år).
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19721111-XXXXTelefonlista
Johan Rosenquist saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Johan Rosenquist är giftEkonomikollen för Jarlavägen
På Johans gata tjänar man i snitt 399 742 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 312 kr. I Vallentuna tjänar man i snitt 30 971 kr per månad.
På Johans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Vallentuna. I Vallentuna har 3,5 % av alla personer en anmärkning.
I Vallentuna finns det 5 950 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 349 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Vallentuna är 144 879 439 kr.
Information om Johan Rosenquist
Födelsedag och namnsdag
Johan
fyller 54 år
lördag 11:e november.
Johan
har namnsdag
18:e maj,
14:e juli,
27:e december.
Det visste du inte om Johan
Det finns 536 personer i Vallentuna som heter Johan (11:e vanligaste) och 155 483 personer i Sverige (13:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Johan i Vallentuna är 39 år och i Sverige 39 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Göran Everdahl
Filmkritiker 61 år
-
Josefin Nauri
Politiker 56 år
-
Fredrik Granberg
Skådespelare 55 år
-
Henrik Daniel Berggren
Artist 51 år
-
Erik Kenneth Edman
Fotbollsspelare 47 år
-
Sofia Mattsson
Brottare 36 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Johan Erik Folke Rosenquist |
| Förnamn | Johan Erik Folke |
| Tilltalsnamn | Johan |
| Efternamn | Rosenquist |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Jarlavägen 47 |
| Postnummer | 186 43 |
| Postort | Vallentuna |
| Kommun | Vallentuna kommun (0115) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Johan Rosenquist saknar särskild postadress |
Johan Rosenquists bostad på Jarlavägen 47
Johan Erik Folke Rosenquist på Jarlavägen 47 bor i Ett radhus/parhus på 143 m². Huset i Vallentuna ligger i Vallentuna kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Jarlavägen 47 i Vallentuna
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Johan Rosenquist
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Johan.
Johan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Johans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Johan Rosenquist har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Atensis AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Johan Rosenquist är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 120 000 kr i 1 av de bolag som Johan Rosenquist äger eller kontrollerar.
Johan Rosenquists utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 31 200 kr och som mest 60 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024–2025 har Johan Rosenquists sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 62 400 kr och 120 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Johan Rosenquist har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 62 år.
2019
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!