Gustav Roland har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Gustav Roland Gustavsson, 77 år, bor i ett småhus på adressen Hårdelen 1, 615 92 i Valdemarsvik. Gustav Roland har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Gustav Roland bor tillsammans med Gunnar Adolf Emanuel Gustavsson 83 år.
Nästa födelsedag för Gustav Roland infaller den 20:e juni (78 år).
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19480620-XXXXTelefonlista
Gustav Roland Gustavsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Gustav Roland Gustavsson är ogiftEkonomikollen för Valdemarsvik
I Valdemarsvik tjänar man i snitt 249 874 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 823 kr. I Valdemarsviks kommun tjänar man i snitt 21 679 kr per månad.
I Valdemarsvik har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Valdemarsviks kommun. I Valdemarsvik har 6,8 % av alla personer en anmärkning.
I Valdemarsvik finns det 2 080 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 117 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Valdemarsviks kommun är 94 641 836 kr.
Information om Gustav Roland Gustavsson
Födelsedag och namnsdag
Gustav Roland
fyller 78 år
söndag 20:e juni.
Gustav Roland
har namnsdag
6:e juni,
9:e augusti.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Eva Gunilla Rydberg
Artist 82 år
-
Kerstin Fröblom
Dokusåpadeltagare 77 år
-
Anneli Magnusson
Artist 55 år
-
Henrik Johnsson
Programledare 53 år
-
Loran Azad Nujen
Manusförfattare 50 år
-
Anna Christoffersson
Artist 48 år
-
Bodil Bergström
Artist 34 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Gustav Roland Gustavsson |
| Förnamn | Gustav Roland |
| Tilltalsnamn | Gustav Roland |
| Efternamn | Gustavsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Hårdelen 1 |
| Postnummer | 615 92 |
| Postort | Valdemarsvik |
| Kommun | Valdemarsviks kommun (0563) |
| Län | Östergötlands län (05) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Gustav Roland Gustavsson saknar särskild postadress |
Gustav Roland Gustavssons bostad på Hårdelen 1
Gustav Roland Gustavsson på Hårdelen 1 bor i Ett småhus på 100 m². Huset i Valdemarsvik byggdes år 1929 och ligger i Västerviks kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hårdelen 1 i Valdemarsvik
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Gustav Roland Gustavsson
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Gustav Roland.
Gustav Roland har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Gustav Rolands jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Gustav Roland Gustavsson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Gustav Roland Gustavsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Gustav Roland Gustavsson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!