Aydin-Bülent har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Aydin-Bülent Pektas, 43 år, bor på adressen Duvbergsvägen 51 bv, 143 44 i Vårby. Aydin-Bülent har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Aydin-Bülent bor tillsammans med Alev Pektas 39 år.
Nästa födelsedag för Aydin-Bülent infaller den 21:a november (44 år).
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19821121-XXXXTelefonlista
Aydin-Bülent Pektas saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Aydin-Bülent Pektas är giftEkonomikollen för Duvbergsvägen
På Aydin-Bülents gata tjänar man i snitt 241 445 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 120 kr. I Vårby tjänar man i snitt 18 082 kr per månad.
På Aydin-Bülents gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Vårby. I Vårby har 10,4 % av alla personer en anmärkning.
I Vårby finns det 7 480 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 727 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Vårby är 177 479 362 kr.
Information om Aydin-Bülent Pektas
Födelsedag och namnsdag
Aydin-Bülent
fyller 44 år
söndag 21:a november.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Lars Leijonborg
Politiker 76 år
-
Eric Ericson
Skådespelare 51 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Aydin-Bülent Pektas |
| Förnamn | Aydin-Bülent |
| Tilltalsnamn | Aydin-Bülent |
| Efternamn | Pektas |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Duvbergsvägen 51 bv |
| Postnummer | 143 44 |
| Postort | Vårby |
| Kommun | Huddinge kommun (0126) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Aydin-Bülent Pektas saknar särskild postadress |
Aydin-Bülent Pektas bostad på Duvbergsvägen 51 bv
Vi saknar information om Aydin-Bülents bostad på Duvbergsvägen 51 bv i Vårby, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Duvbergsvägen 51 bv?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Duvbergsvägen 51 bv i Vårby
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Aydin-Bülent Pektas
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Aydin-Bülent.
Aydin-Bülent har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Aydin-Bülents jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Aydin-Bülent Pektas har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bostadsrättsföreningen Lövgården 1.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Aydin-Bülent Pektas är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Aydin-Bülent Pektas har 7 personkopplingar, varav 5 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 47 år.
2025
2023
2018
2017
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!