Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Claes Lennart Knudsen, 48 år, bor i ett småhus på adressen Jägmästargatan 4, 723 43 i Västerås. Claes har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 076-320 52 31.
Claes bor tillsammans med Jenny Knudsen 48 år.
Nästa födelsedag för Claes infaller den 20:e maj (49 år).
Ekonomikollen för Västerås
I Västerås tjänar man i snitt 312 359 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 030 kr. I Västerås kommun tjänar man i snitt 25 964 kr per månad.
I Västerås har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Västerås kommun. I Västerås har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Västerås finns det 41 692 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 970 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Västerås kommun är 943 590 316 kr.
Information om Claes Knudsen
Födelsedag och namnsdag
Claes
fyller 49 år
fredag 20:e maj.
Claes
har namnsdag
28:e september.
Det visste du inte om Claes
Det finns 257 personer i Västerås som heter Claes (174:e vanligaste) och 23 117 personer i Sverige (155:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Claes i Västerås är 49 år och i Sverige 49 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Tomas Edström
Sångare 79 år
-
Sven Otto Littorin
Politiker 59 år
-
Åsa Linderborg
Författare 57 år
-
Andreas Mitsogiannis Lundstedt
Artist 53 år
-
Anna Blomberg
Manusförfattare 53 år
-
Frida Sandén
Artist 31 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Claes Lennart Knudsen |
| Förnamn | Claes Lennart |
| Tilltalsnamn | Claes |
| Efternamn | Knudsen |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Jägmästargatan 4 |
| Postnummer | 723 43 |
| Postort | Västerås |
| Kommun | Västerås kommun (1980) |
| Län | Västmanlands län (19) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Claes Knudsen saknar särskild postadress |
Claes Knudsens bostad på Jägmästargatan 4
Claes Lennart Knudsen på Jägmästargatan 4 bor i Ett småhus på 108 m² + 104 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Västerås byggdes år 1954 och ligger i Västerås kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Jägmästargatan 4 i Västerås
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Claes Knudsen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Claes Knudsen
Claes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Claes Knudsen har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är CK Ekonomikonsult AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Claes Knudsen är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 400 000 kr i 1 av de bolag som Claes Knudsen äger eller kontrollerar.
Claes Knudsens utdelning var 400 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Claes Knudsens sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 700 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Claes Knudsen har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 46 år.
2021
2017
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!