Jan har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Jan Christer Karlsson, 72 år, bor i en bostadsrätt på adressen Ringgatan 19 H, 752 17 i Uppsala. Jan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Jan bor tillsammans med Signild Karlsson 66 år.
Nästa födelsedag för Jan infaller den 10:e juni (73 år).
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19530610-XXXXTelefonlista
Jan Karlsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Jan Karlsson är giftEkonomikollen för Ringgatan
På Jans gata tjänar man i snitt 343 371 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 28 614 kr. I Uppsala tjänar man i snitt 24 967 kr per månad.
På Jans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Uppsala. I Uppsala har 3,6 % av alla personer en anmärkning.
I Uppsala finns det 39 745 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 495 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Uppsala är 973 547 824 kr.
Information om Jan Karlsson
Födelsedag och namnsdag
Jan
fyller 73 år
onsdag 10:e juni.
Jan
har namnsdag
11:e januari.
Det visste du inte om Jan
Det finns 1 969 personer i Uppsala som heter Jan (21:e vanligaste) och 145 697 personer i Sverige (16:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Jan i Uppsala är 52 år och i Sverige 53 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Cecilia Häll
Skådespelerska 47 år
-
Laleh Pourkarim
Artist 43 år
-
Mats Björke
Artist 43 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Christer Karlsson |
| Förnamn | Jan Christer |
| Tilltalsnamn | Jan |
| Efternamn | Karlsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Ringgatan 19 H |
| Postnummer | 752 17 |
| Postort | Uppsala |
| Kommun | Uppsala kommun (0380) |
| Län | Uppsala län (03) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jan Karlsson saknar särskild postadress |
Jan Karlssons bostad på Ringgatan 19 H
Jan Christer Karlsson på Ringgatan 19 H bor i En bostadsrätt på 75 m². Bostaden i Uppsala ligger i Uppsala kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Ringgatan 19 H i Uppsala
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jan Karlsson
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Jan.
Jan har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jan Karlsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Charterbuss Resetjänst i Kristinehamn AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jan Karlsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jan Karlsson har 8 personkopplingar, varav 6 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 58 år.
2024
2021
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!