Mahmoud har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Mahmoud Alhamwi, 31 år, bor i en hyresrätt på adressen Hagarnevägen 45 lgh 1705, 451 33 i Uddevalla. Mahmoud har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-750 58 22.
Mahmoud bor tillsammans med Ayeh Akeidi 33 år.
Nästa födelsedag för Mahmoud infaller den 6:e augusti (32 år).
Ekonomikollen för Hagarnevägen
På Mahmouds gata tjänar man i snitt 184 104 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 15 342 kr. I Uddevalla tjänar man i snitt 24 038 kr per månad.
På Mahmouds gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Uddevalla. I Uddevalla har 5,3 % av alla personer en anmärkning.
I Uddevalla finns det 16 327 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 371 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Uddevalla är 299 944 677 kr.
Information om Mahmoud Alhamwi
Födelsedag och namnsdag
Mahmoud
fyller 32 år
lördag 6:e augusti.
Det visste du inte om Mahmoud
Det finns 21 personer i Uddevalla som heter Mahmoud (500:e vanligaste) och 3 075 personer i Sverige (593:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Mahmoud i Uddevalla är 39 år och i Sverige 40 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Lars Adaktusson
Journalist 70 år
-
Sverker Sörlin
Författare 69 år
-
Leif Erik Edling
Artist 62 år
-
Kristina Holmqvist
Kock 52 år
-
Sarah Assbring
Musiker 48 år
-
Michaela Forni
Redaktör 36 år
-
Erika Hallin
Artist 34 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Mahmoud Alhamwi |
| Förnamn | Mahmoud |
| Tilltalsnamn | Mahmoud |
| Efternamn | Alhamwi |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Hagarnevägen 45 lgh 1705 |
| Postnummer | 451 33 |
| Postort | Uddevalla |
| Kommun | Uddevalla kommun (1485) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Mahmoud Alhamwi saknar särskild postadress |
Mahmoud Alhamwis bostad på Hagarnevägen 45
Mahmoud Alhamwi på Hagarnevägen 45 lgh 1705 bor i En hyresrätt på 83 m². Bostaden i Uddevalla ligger i Uddevalla kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hagarnevägen 45 lgh 1705 i Uddevalla
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Mahmoud Alhamwi
Mahmoud har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Mahmoud.
Mahmoud har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Mahmoud Alhamwi
Mahmouds jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Mahmoud Alhamwi har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Akidi Food Stuff AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Mahmoud Alhamwi är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Mahmoud Alhamwi har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 34 år.
2026
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!