Lars Enar har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Lars Enar Fredriksson, 76 år, bor i ett småhus på adressen Basunvägen 6, 451 62 i Uddevalla. Lars Enar har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lars Enar bor tillsammans med Somporn Fredriksson 44 år.
Nästa födelsedag för Lars Enar infaller den 6:e oktober (77 år).
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19491006-XXXXTelefonlista
Lars Enar Fredriksson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lars Enar Fredriksson är giftEkonomikollen för Basunvägen
På Lars Enars gata tjänar man i snitt 298 419 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 868 kr. I Uddevalla tjänar man i snitt 24 038 kr per månad.
På Lars Enars gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Uddevalla. I Uddevalla har 5,3 % av alla personer en anmärkning.
I Uddevalla finns det 16 327 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 371 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Uddevalla är 299 944 677 kr.
Information om Lars Enar Fredriksson
Födelsedag och namnsdag
Lars Enar
fyller 77 år
torsdag 6:e oktober.
Lars Enar
har namnsdag
10:e augusti,
26:e september.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Björn Axel Göte Nordqvist
Fotbollsspelare 83 år
-
Andreas Jakobsson
Fotbollsspelare 53 år
-
Daniel Boudal
Festfixare 49 år
-
Carolina Gynning
Modell 47 år
-
Moa Tuva Amanda Gammel
Skådespelerska 45 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lars Enar Fredriksson |
| Förnamn | Lars Enar |
| Tilltalsnamn | Lars Enar |
| Efternamn | Fredriksson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Basunvägen 6 |
| Postnummer | 451 62 |
| Postort | Uddevalla |
| Kommun | Uddevalla kommun (1485) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lars Enar Fredriksson saknar särskild postadress |
Lars Enar Fredrikssons bostad på Basunvägen 6
Lars Enar Fredriksson på Basunvägen 6 bor i Ett småhus på 174 m² + 134 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Uddevalla byggdes år 1969 och ligger i Uddevalla kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Basunvägen 6 i Uddevalla
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lars Enar Fredriksson
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lars Enar.
Lars Enar har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lars Enars jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lars Enar Fredriksson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är LF:s Process Optimization AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lars Enar Fredriksson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Lars Enar Fredriksson äger eller kontrollerar.
Lars Enar Fredrikssons utdelning var 200 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023–2024 har Lars Enar Fredrikssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 400 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lars Enar Fredriksson har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 44 år.
2014
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!