Jesper har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Jesper Erik Kohkoinen, 30 år, bor i ett småhus på adressen Alemyrsvägen 9, 451 95 i Uddevalla. Jesper har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Jesper bor tillsammans med Josefine Kohkoinen 30 år.
Nästa födelsedag för Jesper infaller den 18:e april (31 år).
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19950418-XXXXTelefonlista
Jesper Kohkoinen saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Jesper Kohkoinen är giftEkonomikollen för Alemyrsvägen
På Jespers gata tjänar man i snitt 320 778 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 732 kr. I Uddevalla tjänar man i snitt 24 038 kr per månad.
På Jespers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Uddevalla. I Uddevalla har 5,3 % av alla personer en anmärkning.
I Uddevalla finns det 16 327 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 371 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Uddevalla är 299 944 677 kr.
Information om Jesper Kohkoinen
Födelsedag och namnsdag
Jesper
fyller 31 år
tisdag 18:e april.
Jesper
har namnsdag
18:e maj,
26:e juli.
Det visste du inte om Jesper
Det finns 83 personer i Uddevalla som heter Jesper (198:e vanligaste) och 16 083 personer i Sverige (212:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Jesper i Uddevalla är 26 år och i Sverige 28 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Täppas Fogelberg
Journalist 74 år
-
Jan Björklund
Politiker 63 år
-
Karin Hübinette
Journalist 59 år
-
Therése Merkel
Artist 55 år
-
Bo Staffan Strand
Friidrottare 49 år
-
Daniel Suhonen
Författare 46 år
-
Linda Nilsson
Artist 46 år
-
Ida-Theres Nerell
Brottare 42 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jesper Erik Kohkoinen |
| Förnamn | Jesper Erik |
| Tilltalsnamn | Jesper |
| Efternamn | Kohkoinen |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Alemyrsvägen 9 |
| Postnummer | 451 95 |
| Postort | Uddevalla |
| Kommun | Uddevalla kommun (1485) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jesper Kohkoinen saknar särskild postadress |
Jesper Kohkoinens bostad på Alemyrsvägen 9
Jesper Erik Kohkoinen på Alemyrsvägen 9 bor i Ett småhus på 105 m² + 105 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Uddevalla byggdes år 1969 och ligger i Munkedals kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Alemyrsvägen 9 i Uddevalla
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jesper Kohkoinen
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Jesper.
Jesper har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jespers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jesper Kohkoinen har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Uddevalla Centrumutveckling ekonomisk förening.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jesper Kohkoinen är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jesper Kohkoinen har 6 personkopplingar, varav 4 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 50 år.
2025
2021
2020
2018
2015
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!