Dimitrios har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Dimitrios Gioulekas, 53 år, bor i ett småhus på adressen Tolléns väg 3 A, 147 33 i Tumba. Dimitrios har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Dimitrios bor tillsammans med Theodora Xanthoulidou 43 år och Konstantinos Xanthoulidis 18 år.
Nästa födelsedag för Dimitrios infaller den 22:a april (54 år).
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19720422-XXXXTelefonlista
Dimitrios Gioulekas saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Dimitrios Gioulekas är ogiftEkonomikollen för Tumba
I Tumba tjänar man i snitt 276 715 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 060 kr. I Botkyrka kommun tjänar man i snitt 22 393 kr per månad.
I Tumba har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Botkyrka kommun. I Tumba har 7,8 % av alla personer en anmärkning.
I Tumba finns det 12 136 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 699 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Botkyrka kommun är 1 054 277 909 kr.
Information om Dimitrios Gioulekas
Födelsedag och namnsdag
Dimitrios
fyller 54 år
lördag 22:a april.
Det visste du inte om Dimitrios
Det finns 2 personer i Tumba som heter Dimitrios (1519:e vanligaste) och 758 personer i Sverige (1304:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Dimitrios i Tumba är 31 år och i Sverige 45 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Karl Pontus Norgren
Artist 57 år
-
Adam Isaac Erik Nordén
Musiker 54 år
-
Kristofer Östergren
Artist 48 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Dimitrios Gioulekas |
| Förnamn | Dimitrios |
| Tilltalsnamn | Dimitrios |
| Efternamn | Gioulekas |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Tolléns väg 3 A |
| Postnummer | 147 33 |
| Postort | Tumba |
| Kommun | Botkyrka kommun (0127) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Dimitrios Gioulekas saknar särskild postadress |
Dimitrios Gioulekas bostad på Tolléns väg 3 A
Dimitrios Gioulekas på Tolléns väg 3 A bor i Ett småhus på 141 m². Huset i Tumba byggdes år 2004 och ligger i Botkyrka kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Tolléns väg 3 A i Tumba
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Dimitrios Gioulekas
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Dimitrios.
Dimitrios har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Dimitrios jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Dimitrios Gioulekas har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är DYNAME SOLUTIONS AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Dimitrios Gioulekas är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Dimitrios Gioulekas har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2015
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!