Lena Ingeborg Åkesson, 73 år, bor i ett småhus på adressen Åmossevägen 87-10, 231 96 i Trelleborg. Lena har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Lena bor tillsammans med Kaj Åkesson 69 år, Christopher Åkesson 41 år och Matilda Warme 34 år.

Nästa födelsedag för Lena infaller den 11:e oktober (74 år).

Personnummer

19521011-XXXX

Telefonlista

Lena Åkesson saknar telefonnummer

Lön och anmärkning

Se vad Lena Åkesson tjänar
(Pris endast 39 kr)

Folkbokföringsadress

Åmossevägen 87-10

231 96 Trelleborg

Visa fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Civilstatus

Lena Åkesson är gift

Ekonomikollen för Trelleborg

I Trelleborg tjänar man i snitt 283 083 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 590 kr. I Trelleborgs kommun tjänar man i snitt 24 096 kr per månad.

I Trelleborg har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Trelleborgs kommun. I Trelleborg har 6,9 % av alla personer en anmärkning.

I Trelleborg finns det 17 185 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 825 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Trelleborgs kommun är 461 968 079 kr.

Skaffa konsumentkoll
Med Konsumentkollen får du larm vid ändringar i kredit, adress eller anmärkningar.
Vipo logo
Läs mer

Information om Lena Åkesson

Födelsedag och namnsdag

Lena fyller 74 år lördag 11:e oktober.
Lena har namnsdag 28:e maj18:e augusti.

Det visste du inte om Lena

Det finns 355 personer i Trelleborg som heter Lena (32:e vanligaste) och 95 675 personer i Sverige (34:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Lena i Trelleborg är 56 år och i Sverige 53 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering
Personnamn Lena Ingeborg Åkesson
Förnamn Lena Ingeborg
Tilltalsnamn Lena
Efternamn Åkesson
Mellannamn -
Folkbokföring
Gatuadress Åmossevägen 87-10
Postnummer 231 96
Postort Trelleborg
Kommun Trelleborgs kommun (1287)
Län Skåne län (12)
Särskild postadress
Lena Åkesson saknar särskild postadress
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Lena Åkessons bostad på Åmossevägen 87-10

Ett småhus på 183+14 m²

Lena Ingeborg Åkesson på Åmossevägen 87-10 bor i Ett småhus 183 m² + 14 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Trelleborg byggdes år 1909 och ligger i Trelleborgs kommun.

Bostadsinfo
Plats
Lägenhetsnummer
-
Gatuadress
Åmossevägen 87-10
Postort
Trelleborg
Län
Skåne län
Kommun
Trelleborgs kommun
Fakta
Boyta
183
Biarea
14
Tomtarea
4 784
Totalt antal rum
-
Varav sovrum
-
Antal badrum
-
Antal våningsplan
-
Driftkostnad
-
Renovering
Byggår
1909
Senaste om-/tillbyggnad
1988
Kök, senaste renovering
-
Tak, senaste omläggning
-
Badrum, senaste renovering
-
Fasad, senaste ommålning
-
Utrustning
Kylskåp
-
Frys
-
Ugn
-
Spis
-
Gasspis
-
Kokvrå
-
Diskmaskin
-
Mikro
-
Dusch
-
Badkar
-
Tvättmaskin
-
Torktumlare
-
Internet via Fiber
-
Bekvämligheter
-
Värmesystem
-
Vatten & avlopp
-
Annat
Fasad, material
-
Tak, material
-
Utsikt
-
Balkong
-
Terass / uteplats
-
Takhöjd
-
Parkering
-
Laddbox för elbil
-
Verifiera din bostad och ta kontroll över din bostadsinfo

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.

Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.

Registrerat på Åmossevägen 87-10 i Trelleborg

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Fordon på adressen

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Telefonnummer till Lena Åkesson

Är du Lena Åkesson? Föreslå ändringar

Info

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Lenas jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Lena Åkesson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Execcon AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Lena Åkesson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.

För året 2025 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Lena Åkesson äger eller kontrollerar.

Lena Åkessons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 52 000 kr och som mest 100 000 kr beroende på exakt ägande.

För de två senaste åren 2024–2025 har Lena Åkessons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 208 000 kr och 400 000 kr.

Verklig huvudman
Mer info

Personkopplingar

Lena Åkesson har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 69 år.

2024

Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Två personer med telefoner