Lars Johnny har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Lars Johnny Andersson, 70 år, bor i ett småhus på adressen Hovsmedsvägen 4, 861 34 i Timrå. Lars Johnny har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lars Johnny bor tillsammans med Gabrielle Maria Avehag Andersson 68 år.
Nästa födelsedag för Lars Johnny infaller den 5:e oktober (71 år).
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19551005-XXXXTelefonlista
Lars Johnny Andersson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lars Johnny Andersson är giftEkonomikollen för Hovsmedsvägen
På Lars Johnnys gata tjänar man i snitt 357 637 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 803 kr. I Timrå tjänar man i snitt 22 339 kr per månad.
På Lars Johnnys gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Timrå. I Timrå har 7,6 % av alla personer en anmärkning.
I Timrå finns det 3 514 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 886 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Timrå är 66 365 320 kr.
Information om Lars Johnny Andersson
Födelsedag och namnsdag
Lars Johnny
fyller 71 år
onsdag 5:e oktober.
Lars Johnny
har namnsdag
10:e augusti.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ellinor Persson
Programledare 60 år
-
Markus Fagervall
Artist 43 år
-
Carl Norén
Artist 42 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lars Johnny Andersson |
| Förnamn | Lars Johnny |
| Tilltalsnamn | Lars Johnny |
| Efternamn | Andersson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Hovsmedsvägen 4 |
| Postnummer | 861 34 |
| Postort | Timrå |
| Kommun | Timrå kommun (2262) |
| Län | Västernorrlands län (22) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lars Johnny Andersson saknar särskild postadress |
Lars Johnny Anderssons bostad på Hovsmedsvägen 4
Lars Johnny Andersson på Hovsmedsvägen 4 bor i Ett småhus på 144 m² + 28 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Timrå byggdes år 1982 och ligger i Timrå kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hovsmedsvägen 4 i Timrå
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lars Johnny Andersson
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lars Johnny.
Lars Johnny har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lars Johnnys jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lars Johnny Andersson har 6 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Håkan Perssons Åkeri Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lars Johnny Andersson är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lars Johnny Andersson har 15 personkopplingar, varav 11 st är män, 4 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2025
2024
2023
2022
2020
2018
2009
2003
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!