Lars Ronnie har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Lars Ronnie Hagestig, 52 år, bor i ett småhus på adressen Källs Nöbbelöv 1830, 268 71 i Teckomatorp. Lars Ronnie har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lars Ronnie bor tillsammans med Hanna Hagestig 37 år.
Nästa födelsedag för Lars Ronnie infaller den 9:e december (53 år).
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19731209-XXXXTelefonlista
Lars Ronnie Hagestig saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lars Ronnie Hagestig är giftEkonomikollen för Källs Nöbbelöv
På Lars Ronnies gata tjänar man i snitt 290 940 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 245 kr. I Teckomatorp tjänar man i snitt 23 614 kr per månad.
På Lars Ronnies gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Teckomatorp. I Teckomatorp har 8,8 % av alla personer en anmärkning.
I Teckomatorp finns det 1 328 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 23 668 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Teckomatorp är 31 431 124 kr.
Information om Lars Ronnie Hagestig
Födelsedag och namnsdag
Lars Ronnie
fyller 53 år
söndag 9:e december.
Lars Ronnie
har namnsdag
10:e augusti.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Lars-Eric Gustav Holm
Artist 82 år
-
Katti Hoflin
Författare 61 år
-
Madeleine Westin
Författare 60 år
-
Peter Magnusson
Skådespelare 51 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lars Ronnie Hagestig |
| Förnamn | Lars Ronnie |
| Tilltalsnamn | Lars Ronnie |
| Efternamn | Hagestig |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Källs Nöbbelöv 1830 |
| Postnummer | 268 71 |
| Postort | Teckomatorp |
| Kommun | Svalövs kommun (1214) |
| Län | Skåne län (12) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lars Ronnie Hagestig saknar särskild postadress |
Lars Ronnie Hagestigs bostad på Källs Nöbbelöv 1830
Lars Ronnie Hagestig på Källs Nöbbelöv 1830 bor i Ett småhus på 180 m² + 112 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Teckomatorp byggdes år 2010 och ligger i Svalövs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Källs Nöbbelöv 1830 i Teckomatorp
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lars Ronnie Hagestig
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lars Ronnie.
Lars Ronnie har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lars Ronnies jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lars Ronnie Hagestig har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är L H Smide AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lars Ronnie Hagestig är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 2 350 000 kr i 1 av de bolag som Lars Ronnie Hagestig äger eller kontrollerar.
Lars Ronnie Hagestigs utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 611 000 kr och som mest 1 175 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024–2025 har Lars Ronnie Hagestigs sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 1 255 800 kr och 2 415 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lars Ronnie Hagestig har 3 personkopplingar, varav 3 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 62 år.
2025
2024
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!