Gerhard har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Knut Gerhard Knutsson, 80 år, bor på adressen Ryk 16 Uppegården, 457 93 i Tanumshede. Gerhard har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Gerhard bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Gerhard infaller den 29:e januari (81 år).
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19460129-XXXXTelefonlista
Gerhard Knutsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Gerhard Knutsson är ogiftEkonomikollen för Tanumshede
I Tanumshede tjänar man i snitt 244 672 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 389 kr. I Tanums kommun tjänar man i snitt 23 018 kr per månad.
I Tanumshede har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Tanums kommun. I Tanumshede har 6,6 % av alla personer en anmärkning.
I Tanumshede finns det 1 159 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 63 571 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Tanums kommun är 133 940 539 kr.
Information om Gerhard Knutsson
Födelsedag och namnsdag
Gerhard
fyller 81 år
tisdag 29:e januari.
Gerhard
har namnsdag
13:e januari,
24:e september.
Det visste du inte om Gerhard
Det finns 7 personer i Tanumshede som heter Gerhard (174:e vanligaste) och 6 171 personer i Sverige (398:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Gerhard i Tanumshede är 58 år och i Sverige 64 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Leif Andrée
Skådespelare 68 år
-
Kent Härstedt
Politiker 61 år
-
Toni Holgersson
Artist 60 år
-
Tom Wandell
Ishockeyspelare 39 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Knut Gerhard Knutsson |
| Förnamn | Knut Gerhard |
| Tilltalsnamn | Gerhard |
| Efternamn | Knutsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Ryk 16 Uppegården |
| Postnummer | 457 93 |
| Postort | Tanumshede |
| Kommun | Tanums kommun (1435) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Gerhard Knutsson saknar särskild postadress |
Gerhard Knutssons bostad på Ryk 16 Uppegården
Vi saknar information om Gerhards bostad på Ryk 16 Uppegården i Tanumshede, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Ryk 16 Uppegården?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Ryk 16 Uppegården i Tanumshede
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Gerhard Knutsson
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Gerhard.
Gerhard har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Gerhards jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Gerhard Knutsson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Gerhard Knutsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Gerhard Knutsson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!