Trött på att inte nå fram?

Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.

Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!

Kontakta mig
Person som sitter framför datorskärm vid skrivbord

Pipar Leif Patrik Sunesson, 55 år, bor på adressen Vintergatan 2 E lgh 1503, 172 69 i Sundbyberg. Leif har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-285 84 57 samt 073-663 75 11.

Leif bor tillsammans med Jessica Sunesson 54 år och Jesper Sunesson 19 år.

Nästa födelsedag för Leif infaller den 26:e november (56 år).

Vill du veta vad Leif tjänar?
Kolla Leifs lön anonymt
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Personnummer

19691126-XXXX

Telefonlista

Leif har 5 st telefonnummer.
Visa alla telefonnummer
(inklusive operatör)

Lön och anmärkning

Se vad Leif Sunesson tjänar
(Pris endast 39 kr)

Folkbokföringsadress

Vintergatan 2 E lgh 1503

172 69 Sundbyberg

Visa fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Civilstatus

Leif Sunesson är gift

Ekonomikollen för Vintergatan

På Leifs gata tjänar man i snitt 396 318 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 026 kr. I Sundbyberg tjänar man i snitt 28 970 kr per månad.

På Leifs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Sundbyberg. I Sundbyberg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.

I Sundbyberg finns det 17 578 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 25 344 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Sundbyberg är 445 496 220 kr.

Skaffa konsumentkoll - få larm vid viktiga förändringar
Med Konsumentkollen får du larm vid ändringar i kredit, adress eller anmärkningar.
Med Konsumentkollen får du fullständig insyn och omedelbara larm vid förändringar i kreditstatus, adressändring, anmärkningar, företagskopplingar m.m.
Vipo logo
Läs mer

Information om Leif Sunesson

Födelsedag och namnsdag

Leif fyller 56 år onsdag 26:e november.
Leif har namnsdag 16:e april30:e juni.

Det visste du inte om Leif

Det finns 199 personer i Sundbyberg som heter Leif (63:e vanligaste) och 64 263 personer i Sverige (49:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Leif i Sundbyberg är 55 år och i Sverige 56 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering
Personnamn Pipar Leif Patrik Sunesson
Förnamn Pipar Leif Patrik
Tilltalsnamn Leif
Efternamn Sunesson
Mellannamn -
Folkbokföring
Gatuadress Vintergatan 2 E lgh 1503
Postnummer 172 69
Postort Sundbyberg
Kommun Sundbybergs kommun (0183)
Län Stockholms län (01)
Särskild postadress
Leif Sunesson saknar särskild postadress
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Leif Sunessons bostad på Vintergatan 2 E lgh 1503

Vi saknar information om Leifs bostad på Vintergatan 2 E lgh 1503 i Sundbyberg, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Vintergatan 2 E lgh 1503?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Exempelbild på verifierad bostad

Registrerat på Vintergatan 2 E lgh 1503 i Sundbyberg

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Fordon på adressen

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Telefonnummer till Leif Sunesson

Är du Leif Sunesson? Föreslå ändringar

Info

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Andra format av samma telefonnummer till Leif Sunesson

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Leifs jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Leif Sunesson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Tvätteriförbundets Service AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Leif Sunesson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.

Personkopplingar

Leif Sunesson har 19 personkopplingar, varav 13 st är män, 5 st är kvinnor och 1 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.

2025

2024

2023

2021

2019

2018

2017

2016

2014

2012

2003

Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Två personer med telefoner