Lina har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Lina Helena Bengtsdotter Gustavsson, 48 år, bor på adressen Bengt Färjares väg 20 bv, 182 77 i Stocksund. Lina har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lina bor tillsammans med Edit Andersson 20 år.
Nästa födelsedag för Lina infaller den 29:e januari (49 år).
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19770129-XXXXTelefonlista
Lina Gustavsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lina Gustavsson är ogiftEkonomikollen för Bengt Färjares väg
På Linas gata tjänar man i snitt 496 794 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 41 400 kr. I Stocksund tjänar man i snitt 54 204 kr per månad.
På Linas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stocksund. I Stocksund har 3 % av alla personer en anmärkning.
I Stocksund finns det 412 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 013 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stocksund är 7 009 431 kr.
Information om Lina Gustavsson
Födelsedag och namnsdag
Lina
fyller 49 år
lördag 29:e januari.
Lina
har namnsdag
31:a juli.
Det visste du inte om Lina
Det finns 7 personer i Stocksund som heter Lina (232:e vanligaste) och 15 507 personer i Sverige (217:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lina i Stocksund är 29 år och i Sverige 29 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Leif Andrée
Skådespelare 67 år
-
Kent Härstedt
Politiker 60 år
-
Toni Holgersson
Artist 59 år
-
Tom Wandell
Ishockeyspelare 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lina Helena Bengtsdotter Gustavsson |
| Förnamn | Lina Helena Bengtsdotter |
| Tilltalsnamn | Lina |
| Efternamn | Gustavsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Bengt Färjares väg 20 bv |
| Postnummer | 182 77 |
| Postort | Stocksund |
| Kommun | Danderyds kommun (0162) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lina Gustavsson saknar särskild postadress |
Lina Gustavssons bostad på Bengt Färjares väg 20 bv
Vi saknar information om Linas bostad på Bengt Färjares väg 20 bv i Stocksund, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Bengt Färjares väg 20 bv?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Bengt Färjares väg 20 bv i Stocksund
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lina Gustavsson
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lina.
Lina har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Linas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lina Gustavsson har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bengtsdotter AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lina Gustavsson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lina Gustavsson har 5 personkopplingar, varav 2 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 43 år.
2025
2024
2021
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!