Paolo har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Paolo Salvatore Vacirca, 42 år, bor i en bostadsrätt på adressen Hammarby allé 3 B lgh 1601, 120 32 i Stockholm. Paolo har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Paolo bor tillsammans med Marlene Vacirca 40 år.
Nästa födelsedag för Paolo infaller den 31:a oktober (43 år).
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19821031-XXXXTelefonlista
Paolo Vacirca saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Paolo Vacirca är giftEkonomikollen för Hammarby allé
På Paolos gata tjänar man i snitt 456 211 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 38 018 kr. I Stockholm tjänar man i snitt 36 380 kr per månad.
På Paolos gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stockholm. I Stockholm har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Stockholm finns det 47 689 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 53 272 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stockholm är 2 540 495 516 kr.
Information om Paolo Vacirca
Födelsedag och namnsdag
Paolo
fyller 43 år
söndag 31:a oktober.
Det visste du inte om Paolo
Det finns 35 personer i Stockholm som heter Paolo (1218:e vanligaste) och 305 personer i Sverige (2394:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Paolo i Stockholm är 41 år och i Sverige 40 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Hilda Hellwig
Regissör 72 år
-
Jan Anders Lago
Politiker 68 år
-
Mats Drougge
Förläggare 63 år
-
Mari Jungstedt
Journalist 62 år
-
Micael Kiriakos Delaoglou
Artist 61 år
-
Jesper Ganslandt
Regissör 46 år
-
Johanna Söderberg
Artist 34 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Paolo Salvatore Vacirca |
| Förnamn | Paolo Salvatore |
| Tilltalsnamn | Paolo |
| Efternamn | Vacirca |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Hammarby allé 3 B lgh 1601 |
| Postnummer | 120 32 |
| Postort | Stockholm |
| Kommun | Stockholms kommun (0180) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Paolo Vacirca saknar särskild postadress |
Paolo Vacircas bostad på Hammarby allé 3 B
Paolo Salvatore Vacirca på Hammarby allé 3 B lgh 1601 bor i En bostadsrätt på 84 m². Bostaden i Stockholm ligger i Stockholms kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Hammarby allé 3 B lgh 1601 i Stockholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Paolo Vacirca
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Paolo.
Paolo har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Paolos jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Paolo Vacirca har 5 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Sill & sten AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Paolo Vacirca är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Paolo Vacirca har 14 personkopplingar, varav 8 st är män, 6 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 51 år.
2025
2024
2023
2022
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!