Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Jan Benny Eriksson, 73 år, bor i en bostadsrätt på adressen Primusgatan 74 lgh 1304, 112 67 i Stockholm. Jan Benny har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Jan Benny bor tillsammans med Eva Elisabet Eriksson 71 år.
Nästa födelsedag för Jan Benny infaller den 20:e juni (74 år).
Personnummer
19520620-XXXXTelefonlista
Jan Benny Eriksson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Jan Benny Eriksson är giftEkonomikollen för Primusgatan
På Jan Bennys gata tjänar man i snitt 546 694 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 45 558 kr. I Stockholm tjänar man i snitt 36 380 kr per månad.
På Jan Bennys gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stockholm. I Stockholm har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Stockholm finns det 47 689 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 53 272 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stockholm är 2 540 495 516 kr.
Information om Jan Benny Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Jan Benny
fyller 74 år
fredag 20:e juni.
Jan Benny
har namnsdag
11:e januari.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Eva Gunilla Rydberg
Artist 82 år
-
Kerstin Fröblom
Dokusåpadeltagare 77 år
-
Anneli Magnusson
Artist 55 år
-
Henrik Johnsson
Programledare 53 år
-
Loran Azad Nujen
Manusförfattare 50 år
-
Anna Christoffersson
Artist 48 år
-
Bodil Bergström
Artist 34 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Benny Eriksson |
| Förnamn | Jan Benny |
| Tilltalsnamn | Jan Benny |
| Efternamn | Eriksson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Primusgatan 74 lgh 1304 |
| Postnummer | 112 67 |
| Postort | Stockholm |
| Kommun | Stockholms kommun (0180) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jan Benny Eriksson saknar särskild postadress |
Jan Benny Erikssons bostad på Primusgatan 74
Jan Benny Eriksson på Primusgatan 74 lgh 1304 bor i En bostadsrätt på 65 m². Bostaden i Stockholm ligger i Stockholms kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Primusgatan 74 lgh 1304 i Stockholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jan Benny Eriksson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jan Bennys jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jan Benny Eriksson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Bulton AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jan Benny Eriksson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 220 000 kr i 1 av de bolag som Jan Benny Eriksson äger eller kontrollerar.
Jan Benny Erikssons utdelning var 220 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023–2024 har Jan Benny Erikssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 420 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jan Benny Eriksson har 1 personkopplingar, varav 0 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 71 år.
2020
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!