Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Annika Charlotta Öfverholm, 60 år, bor i en bostadsrätt på adressen Heleneborgsgatan 8 C lgh 1501, 117 32 i Stockholm. Charlotta har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Charlotta bor tillsammans med Fabian Kriese 61 år.
Nästa födelsedag för Charlotta infaller den 13:e juni (61 år).
Personnummer
19650613-XXXXTelefonlista
Charlotta Öfverholm saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
Heleneborgsgatan 8 C lgh 1501
117 32 Stockholm
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Charlotta Öfverholm är giftEkonomikollen för Heleneborgsgatan
På Charlottas gata tjänar man i snitt 409 058 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 34 088 kr. I Stockholm tjänar man i snitt 36 380 kr per månad.
På Charlottas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stockholm. I Stockholm har 2,9 % av alla personer en anmärkning.
I Stockholm finns det 47 689 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 53 272 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stockholm är 2 540 495 516 kr.
Information om Charlotta Öfverholm
Födelsedag och namnsdag
Charlotta
fyller 61 år
söndag 13:e juni.
Charlotta
har namnsdag
21:a april,
12:e maj.
Det visste du inte om Charlotta
Det finns 1 589 personer i Stockholm som heter Charlotta (84:e vanligaste) och 24 421 personer i Sverige (147:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Charlotta i Stockholm är 41 år och i Sverige 44 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Tom Hardy Alandh
Journalist 81 år
-
Stellan Skarsgård
Skådespelare 74 år
-
Margret Atladottir
Journalist 40 år
-
Måns Petter Zelmerlöw
Artist 39 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Annika Charlotta Öfverholm |
| Förnamn | Annika Charlotta |
| Tilltalsnamn | Charlotta |
| Efternamn | Öfverholm |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Heleneborgsgatan 8 C lgh 1501 |
| Postnummer | 117 32 |
| Postort | Stockholm |
| Kommun | Stockholms kommun (0180) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Charlotta Öfverholm saknar särskild postadress |
Charlotta Öfverholms bostad på Heleneborgsgatan 8 C
Annika Charlotta Öfverholm på Heleneborgsgatan 8 C lgh 1501 bor i En bostadsrätt på 51 m². Bostaden i Stockholm ligger i Stockholms kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Heleneborgsgatan 8 C lgh 1501 i Stockholm
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Charlotta Öfverholm
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Charlottas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Charlotta Öfverholm har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Age on Stage AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Charlotta Öfverholm är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 100 000 kr i 1 av de bolag som Charlotta Öfverholm äger eller kontrollerar.
Charlotta Öfverholms utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 26 000 kr och som mest 50 000 kr beroende på exakt ägande.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Charlotta Öfverholm har 13 personkopplingar, varav 7 st är män, 6 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.
2025
2024
2022
2010
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!