Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Samuel Johan Dominic Leiden Teleki, 37 år, bor på adressen Apelvägen 20 C, 179 63 i Stenhamra. Samuel har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Samuel bor tillsammans med Saga Teleki 35 år.
Nästa födelsedag för Samuel infaller den 27:e januari (38 år).
Personnummer
19880127-XXXXTelefonlista
Samuel Leiden Teleki saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Samuel Leiden Teleki är giftEkonomikollen för Apelvägen
På Samuels gata tjänar man i snitt 388 609 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 32 384 kr. I Stenhamra tjänar man i snitt 30 944 kr per månad.
På Samuels gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Stenhamra. I Stenhamra har 2,7 % av alla personer en anmärkning.
I Stenhamra finns det 473 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 25 873 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Stenhamra är 12 238 070 kr.
Information om Samuel Leiden Teleki
Födelsedag och namnsdag
Samuel
fyller 38 år
onsdag 27:e januari.
Samuel
har namnsdag
1:a september,
27:e december.
Det visste du inte om Samuel
Det finns 3 personer i Stenhamra som heter Samuel (294:e vanligaste) och 10 063 personer i Sverige (303:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Samuel i Stenhamra är 33 år och i Sverige 35 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Göran Hägglund
Politiker 66 år
-
Kristofer Lundström
Journalist 62 år
-
Jonas Cramby
Skribent 55 år
-
Måns Möller
Komiker 50 år
-
Peter Lindecrantz
Friidrottare 49 år
-
Frida Nevalainen
Ishockeyspelare 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Samuel Johan Dominic Leiden Teleki |
| Förnamn | Samuel Johan Dominic |
| Tilltalsnamn | Samuel |
| Efternamn | Leiden Teleki |
| Mellannamn | Leiden |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Apelvägen 20 C |
| Postnummer | 179 63 |
| Postort | Stenhamra |
| Kommun | Ekerö kommun (0125) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Samuel Leiden Teleki saknar särskild postadress |
Samuel Leiden Telekis bostad på Apelvägen 20 C
Vi saknar information om Samuels bostad på Apelvägen 20 C i Stenhamra, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på Apelvägen 20 C?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på Apelvägen 20 C i Stenhamra
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Samuel Leiden Teleki
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Samuels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Samuel Leiden Teleki har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Kulördesign Sverige AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Samuel Leiden Teleki är verklig huvudman eller företrädare för 3 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Samuel Leiden Teleki har 4 personkopplingar, varav 1 st är män, 3 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 44 år.
2024
2022
2017
2014
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!