Yvonne har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Yvonne Ingegerd Magnusson, 62 år, bor i ett småhus på adressen Nennesholm 1, 333 76 i Reftele. Yvonne har ett telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 076-132 30 55.
Yvonne bor tillsammans med Ulf Magnusson 63 år.
Nästa födelsedag för Yvonne infaller den 3:e augusti (63 år).
Ekonomikollen för Reftele
I Reftele tjänar man i snitt 292 909 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 409 kr. I Gislaveds kommun tjänar man i snitt 23 931 kr per månad.
I Reftele har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Gislaveds kommun. I Reftele har 5,4 % av alla personer en anmärkning.
I Reftele finns det 738 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 17 813 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Gislaveds kommun är 209 190 886 kr.
Information om Yvonne Magnusson
Födelsedag och namnsdag
Yvonne
fyller 63 år
lördag 3:e augusti.
Yvonne
har namnsdag
29:e maj,
7:e november.
Det visste du inte om Yvonne
Det finns 10 personer i Reftele som heter Yvonne (106:e vanligaste) och 34 499 personer i Sverige (110:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Yvonne i Reftele är 56 år och i Sverige 58 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Magnus Sten Gustaf Florin
Regissör 70 år
-
Anders Eriksson
Artist 69 år
-
Peter Eriksson
Politiker 67 år
-
Carin Jämtin
Politiker 61 år
-
Anders Magnus Carlson
Låtskrivare 57 år
-
Patrik Isaksson
Artist 53 år
-
Thomas Ritter
Journalist 49 år
-
Claudia Josefina Galli Concha
Skådespelerska 47 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Yvonne Ingegerd Magnusson |
| Förnamn | Yvonne Ingegerd |
| Tilltalsnamn | Yvonne |
| Efternamn | Magnusson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Nennesholm 1 |
| Postnummer | 333 76 |
| Postort | Reftele |
| Kommun | Gislaveds kommun (0662) |
| Län | Jönköpings län (06) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Yvonne Magnusson saknar särskild postadress |
Yvonne Magnussons bostad på Nennesholm 1
Yvonne Ingegerd Magnusson på Nennesholm 1 bor i Ett småhus på 185 m² + 100 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Reftele byggdes år 1909 och ligger i Gislaveds kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Nennesholm 1 i Reftele
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Yvonne Magnusson
Yvonne har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Yvonne.
Yvonne har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Yvonne Magnusson
Yvonnes jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Yvonne Magnusson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Nennesmo Mjölk och Kött AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Yvonne Magnusson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Yvonne Magnusson har 5 personkopplingar, varav 3 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 49 år.
2025
2022
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!