Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Jan Marcel Strub, 50 år, bor i en hyresrätt på adressen Nackarps gård 2 A, 268 68 i Röstånga. Jan Marcel har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Jan Marcel bor tillsammans med Louise Lamotte 44 år och Ashley Rena Haynes 38 år.
Nästa födelsedag för Jan Marcel infaller den 2:a februari (51 år).
Personnummer
19750202-XXXXTelefonlista
Jan Marcel Strub saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Jan Marcel Strub är giftEkonomikollen för Röstånga
I Röstånga tjänar man i snitt 272 626 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 22 719 kr. I Svalövs kommun tjänar man i snitt 23 335 kr per månad.
I Röstånga har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Svalövs kommun. I Röstånga har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Röstånga finns det 383 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 27 040 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Svalövs kommun är 132 111 982 kr.
Information om Jan Marcel Strub
Födelsedag och namnsdag
Jan Marcel
fyller 51 år
söndag 2:a februari.
Jan Marcel
har namnsdag
11:e januari.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Lisa Milberg
Journalist 47 år
-
Carolina Klüft
Friidrottare 42 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Marcel Strub |
| Förnamn | Jan Marcel |
| Tilltalsnamn | Jan Marcel |
| Efternamn | Strub |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Nackarps gård 2 A |
| Postnummer | 268 68 |
| Postort | Röstånga |
| Kommun | Svalövs kommun (1214) |
| Län | Skåne län (12) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jan Marcel Strub saknar särskild postadress |
Jan Marcel Strubs bostad på Nackarps gård 2 A
Jan Marcel Strub på Nackarps gård 2 A bor i En hyresrätt på 115 m². Bostaden i Röstånga ligger i Svalövs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Nackarps gård 2 A i Röstånga
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jan Marcel Strub
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jan Marcels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jan Marcel Strub saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jan Marcel Strub är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jan Marcel Strub saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!