Roger har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Agne Roger Jonsson, 59 år, bor i ett småhus på adressen Karlsvägen 14, 792 36 i Mora. Roger har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Roger bor tillsammans med Katarina Hallvars Jonsson 56 år.
Nästa födelsedag för Roger infaller den 12:e januari (60 år).
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19660112-XXXXTelefonlista
Roger Jonsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Roger Jonsson är giftEkonomikollen för Karlsvägen
På Rogers gata tjänar man i snitt 300 143 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 012 kr. I Mora tjänar man i snitt 23 956 kr per månad.
På Rogers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Mora. I Mora har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Mora finns det 3 795 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 22 946 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Mora är 87 079 919 kr.
Information om Roger Jonsson
Födelsedag och namnsdag
Roger
fyller 60 år
onsdag 12:e januari.
Roger
har namnsdag
13:e februari,
2:a juni.
Det visste du inte om Roger
Det finns 41 personer i Mora som heter Roger (139:e vanligaste) och 36 813 personer i Sverige (106:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Roger i Mora är 47 år och i Sverige 50 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Mats Tage Olsson
Journalist 76 år
-
Ingvar Storm
Programledare 74 år
-
Per Gessle
Artist 66 år
-
Robert Klas-Göran Prytz
Fotbollsspelare 65 år
-
Gunde Svan
Programledare 63 år
-
Anneè Olofsson
Konstnär 59 år
-
Jan Helin
Journalist 58 år
-
Kristin Bengtsson
Fotbollsspelare 55 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Agne Roger Jonsson |
| Förnamn | Agne Roger |
| Tilltalsnamn | Roger |
| Efternamn | Jonsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Karlsvägen 14 |
| Postnummer | 792 36 |
| Postort | Mora |
| Kommun | Mora kommun (2062) |
| Län | Dalarnas län (20) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Roger Jonsson saknar särskild postadress |
Roger Jonssons bostad på Karlsvägen 14
Agne Roger Jonsson på Karlsvägen 14 bor i Ett småhus på 84 m² + 72 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Mora byggdes år 1962 och ligger i Mora kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Karlsvägen 14 i Mora
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Roger Jonsson
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Roger.
Roger har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Rogers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Roger Jonsson har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Acctec AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Roger Jonsson är verklig huvudman eller företrädare för 3 st bolag.
För året 2025 gjordes utdelning på totalt 200 000 kr i 1 av de bolag som Roger Jonsson äger eller kontrollerar.
Roger Jonssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 2 000 kr och som mest 50 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2024–2025 har Roger Jonssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 3 000 kr och 75 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Roger Jonsson har 2 personkopplingar, varav 2 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 68 år.
2016
2014
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!