Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Jan Roland Jacobsson, 66 år, bor i ett småhus på adressen Alvägen 2, 435 37 i Mölnlycke. Jan har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Jan bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Jan infaller den 3:e april (67 år).
Personnummer
19590403-XXXXTelefonlista
Jan Jacobsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Jan Jacobsson är ogiftEkonomikollen för Alvägen
På Jans gata tjänar man i snitt 475 565 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 39 630 kr. I Mölnlycke tjänar man i snitt 31 802 kr per månad.
På Jans gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Mölnlycke. I Mölnlycke har 3,2 % av alla personer en anmärkning.
I Mölnlycke finns det 2 874 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 20 717 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Mölnlycke är 59 539 375 kr.
Information om Jan Jacobsson
Födelsedag och namnsdag
Jan
fyller 67 år
fredag 3:e april.
Jan
har namnsdag
11:e januari,
9:e augusti.
Det visste du inte om Jan
Det finns 242 personer i Mölnlycke som heter Jan (14:e vanligaste) och 145 697 personer i Sverige (16:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Jan i Mölnlycke är 54 år och i Sverige 53 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Carl Fredrik von Gertten
Journalist 69 år
-
Lena Sommestad
Politiker 68 år
-
Peter Norman
Politiker 67 år
-
Akko Karlsson
Politiker 56 år
-
Andreas Carlsson
Låtskrivare 52 år
-
Vanna Felicia Synnerholm
Skådespelerska 52 år
-
Niklas Roger Borg
Artist 52 år
-
Nicklas Stenemo
Artist 51 år
-
Robert Andersson
Dokusåpadeltagare 51 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Roland Jacobsson |
| Förnamn | Jan Roland |
| Tilltalsnamn | Jan |
| Efternamn | Jacobsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Alvägen 2 |
| Postnummer | 435 37 |
| Postort | Mölnlycke |
| Kommun | Härryda kommun (1401) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Jan Jacobsson saknar särskild postadress |
Jan Jacobssons bostad på Alvägen 2
Jan Roland Jacobsson på Alvägen 2 bor i Ett småhus på 168 m² + 50 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Mölnlycke byggdes år 1979 och ligger i Härryda kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Alvägen 2 i Mölnlycke
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Jan Jacobsson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Jans jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Jan Jacobsson har 10 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Reichen Sport AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Jan Jacobsson är verklig huvudman eller företrädare för 6 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 290 000 kr i 1 av de bolag som Jan Jacobsson äger eller kontrollerar.
Jan Jacobssons utdelning var 290 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023–2024 har Jan Jacobssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 540 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Jan Jacobsson har 11 personkopplingar, varav 10 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 48 år.
2025
2024
2021
2012
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!