Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Marcus Roland Ottosson, 53 år, bor i en hyresrätt på adressen Elsa Brändströms gata 5 lgh 1204, 582 27 i Linköping. Marcus har flera telefonnummer eller mobilnummer registrerat i sitt namn: 070-631 11 91 samt 070-720 38 89.
Marcus bor tillsammans med Ellen Vera K Thorson Dättermark 93 år, Emma Ottosson 50 år, Livia Ottosson 21 år och Carl Ottosson 18 år.
Nästa födelsedag för Marcus infaller den 7:e maj (54 år).
Personnummer
19720507-XXXXFolkbokföringsadress
Elsa Brändströms gata 5 lgh 1204
582 27 Linköping
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Marcus Ottosson är giftEkonomikollen för Elsa Brändströms gata
På Marcus gata tjänar man i snitt 288 956 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 080 kr. I Linköping tjänar man i snitt 24 401 kr per månad.
På Marcus gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Linköping. I Linköping har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Linköping finns det 31 445 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 829 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Linköping är 623 528 663 kr.
Information om Marcus Ottosson
Födelsedag och namnsdag
Marcus
fyller 54 år
söndag 7:e maj.
Marcus
har namnsdag
9:e augusti.
Det visste du inte om Marcus
Det finns 559 personer i Linköping som heter Marcus (93:e vanligaste) och 30 359 personer i Sverige (124:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Marcus i Linköping är 28 år och i Sverige 29 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Christer Ulfbåge
Journalist 83 år
-
Panagiotis Papadopoulos
Designer 67 år
-
Johan Schildt
Skådespelare 66 år
-
Fredrik Hallström
Curlingspelare 59 år
-
Caroline af Ugglas
Artist 53 år
-
Tomas Antonelius
Fotbollsspelare 52 år
-
Nathalie Nordquist
Dansare 46 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Marcus Roland Ottosson |
| Förnamn | Marcus Roland |
| Tilltalsnamn | Marcus |
| Efternamn | Ottosson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Elsa Brändströms gata 5 lgh 1204 |
| Postnummer | 582 27 |
| Postort | Linköping |
| Kommun | Linköpings kommun (0580) |
| Län | Östergötlands län (05) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Marcus Ottosson saknar särskild postadress |
Marcus Ottossons bostad på Elsa Brändströms gata 5
Marcus Roland Ottosson på Elsa Brändströms gata 5 lgh 1204 bor i En hyresrätt på 126 m². Bostaden i Linköping ligger i Linköpings kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Elsa Brändströms gata 5 lgh 1204 i Linköping
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Marcus Ottosson
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Andra format av samma telefonnummer till Marcus Ottosson
Marcus jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Marcus Ottosson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Valborgs i Klintemåla AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Marcus Ottosson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Marcus Ottosson har 3 personkopplingar, varav 1 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2020
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!