Lars-Axel har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Lars-Axel Johansson, 58 år, bor i ett småhus på adressen Huljeskog 5, 341 52 i Lagan. Lars-Axel har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lars-Axel bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Lars-Axel infaller den 1:a augusti (59 år).
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19670801-XXXXTelefonlista
Lars-Axel Johansson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lars-Axel Johansson är ogiftEkonomikollen för Lagan
I Lagan tjänar man i snitt 276 327 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 23 027 kr. I Ljungby kommun tjänar man i snitt 23 448 kr per månad.
I Lagan har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Ljungby kommun. I Lagan har 4,7 % av alla personer en anmärkning.
I Lagan finns det 954 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 034 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Ljungby kommun är 174 108 077 kr.
Information om Lars-Axel Johansson
Födelsedag och namnsdag
Lars-Axel
fyller 59 år
tisdag 1:a augusti.
Lars-Axel
har namnsdag
16:e juni,
10:e augusti.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Niklas Andersson
Låtskrivare 53 år
-
Malin Moström
Fotbollsspelare 50 år
-
Björn Ferry
Skidskytt 47 år
-
Adam Momodou Taal
Artist 42 år
-
Gathania Jacob
Artist 39 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lars-Axel Johansson |
| Förnamn | Lars-Axel |
| Tilltalsnamn | Lars-Axel |
| Efternamn | Johansson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Huljeskog 5 |
| Postnummer | 341 52 |
| Postort | Lagan |
| Kommun | Ljungby kommun (0781) |
| Län | Kronobergs län (07) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lars-Axel Johansson saknar särskild postadress |
Lars-Axel Johanssons bostad på Huljeskog 5
Lars-Axel Johansson på Huljeskog 5 bor i Ett småhus på 152 m² + 6 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Lagan byggdes år 1909 och ligger i Ljungby kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Huljeskog 5 i Lagan
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lars-Axel Johansson
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lars-Axel.
Lars-Axel har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lars-Axels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lars-Axel Johansson saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lars-Axel Johansson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lars-Axel Johansson saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!