Hannu Ilmari har 6 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Hannu Ilmari Karhu, 45 år, bor i ett radhus/parhus på adressen Krikonstigen 43, 196 32 i Kungsängen. Hannu Ilmari har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Hannu Ilmari bor tillsammans med Tiinamaria Karhu 40 år.
Nästa födelsedag för Hannu Ilmari infaller den 18:e februari (46 år).
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19800218-XXXXTelefonlista
Hannu Ilmari Karhu saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Hannu Ilmari Karhu är giftEkonomikollen för Krikonstigen
På Hannu Ilmaris gata tjänar man i snitt 349 801 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 29 150 kr. I Kungsängen tjänar man i snitt 27 230 kr per månad.
På Hannu Ilmaris gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kungsängen. I Kungsängen har 4 % av alla personer en anmärkning.
I Kungsängen finns det 3 519 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 789 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kungsängen är 87 232 820 kr.
Information om Hannu Ilmari Karhu
Födelsedag och namnsdag
Hannu Ilmari
fyller 46 år
måndag 18:e februari.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Efva Attling
Artist 73 år
-
Johanna von Zweigbergk
Journalist 66 år
-
Vera Jennifer Brown
Artist 53 år
-
Orvar Säfström
Programledare 51 år
-
Ebba von Sydow
Journalist 44 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Hannu Ilmari Karhu |
| Förnamn | Hannu Ilmari |
| Tilltalsnamn | Hannu Ilmari |
| Efternamn | Karhu |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Krikonstigen 43 |
| Postnummer | 196 32 |
| Postort | Kungsängen |
| Kommun | Upplands-Bro kommun (0139) |
| Län | Stockholms län (01) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Hannu Ilmari Karhu saknar särskild postadress |
Hannu Ilmari Karhus bostad på Krikonstigen 43
Hannu Ilmari Karhu på Krikonstigen 43 bor i Ett radhus/parhus på 127 m² + 63 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Kungsängen byggdes år 1972 och ligger i Upplands-Bro kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Krikonstigen 43 i Kungsängen
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Hannu Ilmari Karhu
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Hannu Ilmari.
Hannu Ilmari har 6 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Hannu Ilmaris jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Hannu Ilmari Karhu har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Kungsängen Bygg & Renovering AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Hannu Ilmari Karhu är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 250 000 kr i 1 av de bolag som Hannu Ilmari Karhu äger eller kontrollerar.
Hannu Ilmari Karhus utdelning var 250 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Hannu Ilmari Karhus sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 550 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Hannu Ilmari Karhu har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 36 år.
2025
-
Karhu, Tiinamaria Matilda
40 år, Kungsängen -
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!