Musa har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Musa Bahati, 26 år, bor i en bostadsrätt på adressen Faktorns gata 5 A lgh 1302, 741 39 i Knivsta. Musa har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Musa bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Musa infaller den 2:a oktober (27 år).
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19991002-XXXXTelefonlista
Musa Bahati saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Musa Bahati är ogiftEkonomikollen för Faktorns gata
På Musas gata tjänar man i snitt 294 232 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 24 519 kr. I Knivsta tjänar man i snitt 30 759 kr per månad.
På Musas gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Knivsta. I Knivsta har 3,4 % av alla personer en anmärkning.
I Knivsta finns det 3 505 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 18 821 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Knivsta är 65 967 737 kr.
Information om Musa Bahati
Födelsedag och namnsdag
Musa
fyller 27 år
lördag 2:a oktober.
Det visste du inte om Musa
Det finns 1 personer i Knivsta som heter Musa (1152:e vanligaste) och 641 personer i Sverige (1452:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Musa i Knivsta är 52 år och i Sverige 42 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Per Fritzell
Skådespelare 70 år
-
Dragomir Mrsic
Skådespelare 56 år
-
Maria Wetterstrand
Politiker 52 år
-
Maja Ivarsson
Artist 46 år
-
Pär Stenhammar
Artist 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Musa Bahati |
| Förnamn | Musa |
| Tilltalsnamn | Musa |
| Efternamn | Bahati |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Faktorns gata 5 A lgh 1302 |
| Postnummer | 741 39 |
| Postort | Knivsta |
| Kommun | Knivsta kommun (0330) |
| Län | Uppsala län (03) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Musa Bahati saknar särskild postadress |
Musa Bahatis bostad på Faktorns gata 5 A
Musa Bahati på Faktorns gata 5 A lgh 1302 bor i En bostadsrätt på 46 m². Bostaden i Knivsta ligger i Knivsta kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Faktorns gata 5 A lgh 1302 i Knivsta
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Musa Bahati
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Musa.
Musa har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Musas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Musa Bahati saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Musa Bahati är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Musa Bahati saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!