Ziad Freiji, 56 år, bor på adressen Vallmovägen 7 E lgh 1202, 372 52 i Kallinge. Ziad har inga telefonnummer eller mobilnummer.

Ziad bor tillsammans med Manal El Hakim 42 år.

Nästa födelsedag för Ziad infaller den 7:e december (57 år).

Personnummer

19691207-XXXX

Telefonlista

Ziad Freiji saknar telefonnummer

Lön och anmärkning

Se vad Ziad Freiji tjänar
(Pris endast 39 kr)

Folkbokföringsadress

Vallmovägen 7 E lgh 1202

372 52 Kallinge

Visa fler som bor på denna adress

Fordonsinnehav

Civilstatus

Ziad Freiji är ogift

Ekonomikollen för Vallmovägen

På Ziads gata tjänar man i snitt 186 873 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 15 573 kr. I Kallinge tjänar man i snitt 21 355 kr per månad.

På Ziads gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kallinge. I Kallinge har 7,7 % av alla personer en anmärkning.

I Kallinge finns det 2 430 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 13 796 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kallinge är 33 524 928 kr.

Skaffa konsumentkoll
Med Konsumentkollen får du larm vid ändringar i kredit, adress eller anmärkningar.
Vipo logo
Läs mer

Information om Ziad Freiji

Födelsedag och namnsdag

Ziad fyller 57 år söndag 7:e december.

Det visste du inte om Ziad

Det finns 1 personer i Kallinge som heter Ziad (723:e vanligaste) och 424 personer i Sverige (1928:e vanligaste).

Genomsnittsålder för alla Ziad i Kallinge är 45 år och i Sverige 36 år.

Kändisar som fyller år samma dag

Namnregistrering
Personnamn Ziad Freiji
Förnamn Ziad
Tilltalsnamn Ziad
Efternamn Freiji
Mellannamn -
Folkbokföring
Gatuadress Vallmovägen 7 E lgh 1202
Postnummer 372 52
Postort Kallinge
Kommun Ronneby kommun (1081)
Län Blekinge län (10)
Särskild postadress
Ziad Freiji saknar särskild postadress
Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!

Ziad Freijis bostad på Vallmovägen 7 E lgh 1202

Vi saknar information om Ziads bostad på Vallmovägen 7 E lgh 1202 i Kallinge, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.

Bor du på Vallmovägen 7 E lgh 1202?

Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.

Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.

Exempelbild på verifierad bostad

Registrerat på Vallmovägen 7 E lgh 1202 i Kallinge

Personer som bor på adressen

Företag på adressen

Fordon på adressen

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Telefonnummer till Ziad Freiji

Är du Ziad Freiji? Föreslå ändringar

Info

Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.

Nyhet
Svårt att nå fram? Vi kan nu stolt erbjuda våra nya, unika och uppdaterade ringlistor. Kontakta mig!

Ziads jobb & styrelseuppdrag

Bolagsengagemang

Ziad Freiji har 2 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Freije Restaurang AB.

Verklig huvudman

Data senast uppdaterad 2023-06-30.

Ziad Freiji är verklig huvudman eller företrädare för 2 st bolag.

Verklig huvudman
Mer info

Personkopplingar

Ziad Freiji har 1 personkopplingar, varav 1 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 41 år.

2022

Använd vårt API för att hämta data om personer, företag, telefonnummer eller fordon. Kom igång!
Helt kostnadsfritt
Bli medlem och få ut mer av din upplevelse!

Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.

Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.

Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!

Två personer med telefoner