Robert har 3 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Tomas Robert Eriksson, 57 år, bor i ett småhus på adressen Birkagatan 165, 256 55 i Helsingborg. Robert har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Robert bor tillsammans med Anna Borin 53 år.
Nästa födelsedag för Robert infaller den 18:e maj (58 år).
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19680518-XXXXTelefonlista
Robert Eriksson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Robert Eriksson är ogiftEkonomikollen för Birkagatan
På Roberts gata tjänar man i snitt 403 143 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 33 595 kr. I Helsingborg tjänar man i snitt 23 795 kr per månad.
På Roberts gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborg. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborg är 940 507 025 kr.
Information om Robert Eriksson
Födelsedag och namnsdag
Robert
fyller 58 år
lördag 18:e maj.
Robert
har namnsdag
7:e juni,
21:a december.
Det visste du inte om Robert
Det finns 409 personer i Helsingborg som heter Robert (87:e vanligaste) och 50 997 personer i Sverige (74:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Robert i Helsingborg är 43 år och i Sverige 42 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Lena Hansson
Skådespelerska 70 år
-
Marianne Grönvall
Artist 63 år
-
Nina Björk
Journalist 58 år
-
Annika Kjærgaard
Artist 54 år
-
Carin Wester
Designer 51 år
-
Abir Al-Sahlani
Politiker 49 år
-
Victoria Margareta Sandell
Fotbollsspelare 48 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Tomas Robert Eriksson |
| Förnamn | Tomas Robert |
| Tilltalsnamn | Robert |
| Efternamn | Eriksson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Birkagatan 165 |
| Postnummer | 256 55 |
| Postort | Helsingborg |
| Kommun | Helsingborgs kommun (1283) |
| Län | Skåne län (12) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Robert Eriksson saknar särskild postadress |
Robert Erikssons bostad på Birkagatan 165
Tomas Robert Eriksson på Birkagatan 165 bor i Ett småhus på 184 m² + 48 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Helsingborg byggdes år 1973 och ligger i Helsingborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Birkagatan 165 i Helsingborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Robert Eriksson
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Robert.
Robert har 3 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Roberts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Robert Eriksson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Smarta System Norden AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Robert Eriksson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 400 000 kr i 1 av de bolag som Robert Eriksson äger eller kontrollerar.
Robert Erikssons utdelning genom direkt ägande eller via bolag var åtminstone 204 000 kr och som mest 300 000 kr beroende på exakt ägande.
För de två senaste åren 2023–2024 har Robert Erikssons sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till mellan 408 000 kr och 600 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Robert Eriksson har 3 personkopplingar, varav 3 st är män, 0 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 59 år.
2026
2022
2007
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!