Lazem Baker har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Lazem Baker Morad, 52 år, bor i en hyresrätt på adressen Vaktgatan 3 C lgh 1301, 254 20 i Helsingborg. Lazem Baker har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lazem Baker bor tillsammans med Majida Lasoo Rasho Rasho 55 år.
Nästa födelsedag för Lazem Baker infaller den 2:a juli (53 år).
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19730702-XXXXTelefonlista
Lazem Baker Morad saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lazem Baker Morad är giftEkonomikollen för Vaktgatan
På Lazem Bakers gata tjänar man i snitt 196 421 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 16 368 kr. I Helsingborg tjänar man i snitt 23 795 kr per månad.
På Lazem Bakers gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Helsingborg. I Helsingborg har 6,5 % av alla personer en anmärkning.
I Helsingborg finns det 47 377 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 19 852 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Helsingborg är 940 507 025 kr.
Information om Lazem Baker Morad
Födelsedag och namnsdag
Lazem Baker
fyller 53 år
måndag 2:a juli.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Ulf Ivarsson
Artist 60 år
-
Jonas Karlsson
Journalist 48 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lazem Baker Morad |
| Förnamn | Lazem Baker |
| Tilltalsnamn | Lazem Baker |
| Efternamn | Morad |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Vaktgatan 3 C lgh 1301 |
| Postnummer | 254 20 |
| Postort | Helsingborg |
| Kommun | Helsingborgs kommun (1283) |
| Län | Skåne län (12) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lazem Baker Morad saknar särskild postadress |
Lazem Baker Morads bostad på Vaktgatan 3 C
Lazem Baker Morad på Vaktgatan 3 C lgh 1301 bor i En hyresrätt på 79 m². Bostaden i Helsingborg ligger i Helsingborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Vaktgatan 3 C lgh 1301 i Helsingborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lazem Baker Morad
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lazem Baker.
Lazem Baker har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lazem Bakers jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lazem Baker Morad saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lazem Baker Morad är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lazem Baker Morad saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!