Fredrik har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Fredrik Bo Martin Olausson, 49 år, bor i ett småhus på adressen Sörkroken 1, 471 62 i Höviksnäs. Fredrik har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Fredrik bor tillsammans med Malin Amlöv 49 år och Rut Amlöv 18 år.
Nästa födelsedag för Fredrik infaller den 19:e mars (50 år).
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19760319-XXXXTelefonlista
Fredrik Olausson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Fredrik Olausson är giftEkonomikollen för Sörkroken
På Fredriks gata tjänar man i snitt 368 179 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 30 682 kr. I Höviksnäs tjänar man i snitt 29 287 kr per månad.
På Fredriks gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Höviksnäs. I Höviksnäs har 4,8 % av alla personer en anmärkning.
I Höviksnäs finns det 531 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 15 524 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Höviksnäs är 8 243 276 kr.
Information om Fredrik Olausson
Födelsedag och namnsdag
Fredrik
fyller 50 år
fredag 19:e mars.
Fredrik
har namnsdag
5:e juni,
18:e juli,
10:e november.
Det visste du inte om Fredrik
Det finns 13 personer i Höviksnäs som heter Fredrik (42:e vanligaste) och 85 337 personer i Sverige (36:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Fredrik i Höviksnäs är 32 år och i Sverige 37 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Lars Johansson
Illusionist 89 år
-
Robert Aschberg
Journalist 73 år
-
Martin Widmark
Författare 64 år
-
Carl Magnus Hedman
Fotbollsspelare 52 år
-
Johan Olsson
Längdskidåkare 45 år
-
Malin Olsson
Programledare 43 år
-
Simon Forsberg
Artist 42 år
-
Caroline Seger
Fotbollsspelare 40 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Fredrik Bo Martin Olausson |
| Förnamn | Fredrik Bo Martin |
| Tilltalsnamn | Fredrik |
| Efternamn | Olausson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Sörkroken 1 |
| Postnummer | 471 62 |
| Postort | Höviksnäs |
| Kommun | Tjörns kommun (1419) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Fredrik Olausson saknar särskild postadress |
Fredrik Olaussons bostad på Sörkroken 1
Fredrik Bo Martin Olausson på Sörkroken 1 bor i Ett småhus på 122 m² + 65 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Höviksnäs ligger i Tjörns kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Sörkroken 1 i Höviksnäs
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Fredrik Olausson
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Fredrik.
Fredrik har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Fredriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Fredrik Olausson har 6 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Orust Motor Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Fredrik Olausson är verklig huvudman eller företrädare för 1 st bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Fredrik Olausson har 14 personkopplingar, varav 12 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 52 år.
2025
2024
2023
2022
2021
2020
2017
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!