Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Lars Henrik Lindgren, 62 år, bor i ett småhus på adressen Silvandersgatan 15, 412 73 i Göteborg. Henrik har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Henrik bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Henrik infaller den 5:e juli (63 år).
Personnummer
19630705-XXXXTelefonlista
Henrik Lindgren saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Henrik Lindgren är ogiftEkonomikollen för Silvandersgatan
På Henriks gata tjänar man i snitt 456 520 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 38 043 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Henriks gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Henrik Lindgren
Födelsedag och namnsdag
Henrik
fyller 63 år
fredag 5:e juli.
Henrik
har namnsdag
19:e januari,
10:e augusti.
Det visste du inte om Henrik
Det finns 2 158 personer i Göteborg som heter Henrik (49:e vanligaste) och 56 147 personer i Sverige (61:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Henrik i Göteborg är 37 år och i Sverige 40 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Py Wennborn
Artist 77 år
-
Antony Irving
Tv-profil 59 år
-
Marcus Allbäck
Fotbollsspelare 52 år
-
Erika Ullberg
Politiker 47 år
-
Linda Sundblad
Artist 44 år
-
Carl Breitenfellner
Artist 37 år
-
Hanna Falk
Längdskidåkare 36 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lars Henrik Lindgren |
| Förnamn | Lars Henrik |
| Tilltalsnamn | Henrik |
| Efternamn | Lindgren |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Silvandersgatan 15 |
| Postnummer | 412 73 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Henrik Lindgren saknar särskild postadress |
Henrik Lindgrens bostad på Silvandersgatan 15
Lars Henrik Lindgren på Silvandersgatan 15 bor i Ett småhus på 119 m² + 53 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Göteborg byggdes år 1939 och ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Silvandersgatan 15 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Henrik Lindgren
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Henriks jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Henrik Lindgren har 8 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Sackeus Aktiebolag.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Henrik Lindgren är verklig huvudman eller företrädare för 4 st bolag.
För året 2024 gjordes utdelning på totalt 250 000 kr i 1 av de bolag som Henrik Lindgren äger eller kontrollerar.
Henrik Lindgrens utdelning var 250 000 kr före skatt.
För de två senaste åren 2023 ‐ 2024 har Henrik Lindgrens sammanlagda utdelning, enligt de senast gjorda boksluten, uppgått till 550 000 kr.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Henrik Lindgren har 16 personkopplingar, varav 11 st är män, 5 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.
2025
2024
2023
2022
2020
2018
2005
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!