Philip har 2 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Carl Philip Magnus Jonsson, 30 år, bor i en bostadsrätt på adressen Såggatan 20 C lgh 1101, 414 58 i Göteborg. Philip har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Philip bor tillsammans med Andrea Söderlind 32 år.
Nästa födelsedag för Philip infaller den 21:a april (31 år).
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19950421-XXXXTelefonlista
Philip Jonsson saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Philip Jonsson är ogiftEkonomikollen för Såggatan
På Philips gata tjänar man i snitt 318 624 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 552 kr. I Göteborg tjänar man i snitt 25 090 kr per månad.
På Philips gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Göteborg. I Göteborg har 5,1 % av alla personer en anmärkning.
I Göteborg finns det 135 111 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 580 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Göteborg är 2 915 698 661 kr.
Information om Philip Jonsson
Födelsedag och namnsdag
Philip
fyller 31 år
fredag 21:a april.
Philip
har namnsdag
19:e augusti.
Det visste du inte om Philip
Det finns 461 personer i Göteborg som heter Philip (225:e vanligaste) och 10 186 personer i Sverige (298:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Philip i Göteborg är 28 år och i Sverige 26 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Klas Möllberg
Artist 77 år
-
Jens Orback
Politiker 66 år
-
Ludmila Engquist
Friidrottare 61 år
-
Tobias Linderoth
Fotbollsspelare 46 år
-
Kenza Zouiten Subosic
Modell 34 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Carl Philip Magnus Jonsson |
| Förnamn | Carl Philip Magnus |
| Tilltalsnamn | Philip |
| Efternamn | Jonsson |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Såggatan 20 C lgh 1101 |
| Postnummer | 414 58 |
| Postort | Göteborg |
| Kommun | Göteborgs kommun (1480) |
| Län | Västra Götalands län (14) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Philip Jonsson saknar särskild postadress |
Philip Jonssons bostad på Såggatan 20 C
Carl Philip Magnus Jonsson på Såggatan 20 C lgh 1101 bor i En bostadsrätt på 65 m². Bostaden i Göteborg ligger i Göteborgs kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Såggatan 20 C lgh 1101 i Göteborg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Philip Jonsson
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Philip.
Philip har 2 andra telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Philips jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Philip Jonsson har 1 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Samster AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Philip Jonsson är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Philip Jonsson har 6 personkopplingar, varav 4 st är män, 2 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 57 år.
2025
2024
2023
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!