Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Jan Daniel Lindblom Nansing, 53 år, bor i ett småhus på adressen Nybyggarvägen 1, 806 42 i Gävle. Daniel har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Daniel bor tillsammans med Helen Nansing 55 år.
Nästa födelsedag för Daniel infaller den 12:e februari (54 år).
Personnummer
19720212-XXXXTelefonlista
Daniel Lindblom Nansing saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Daniel Lindblom Nansing är giftEkonomikollen för Gävle
I Gävle tjänar man i snitt 301 122 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 25 094 kr. I Gävle kommun tjänar man i snitt 25 169 kr per månad.
I Gävle har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Gävle kommun. I Gävle har 6 % av alla personer en anmärkning.
I Gävle finns det 31 284 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 16 683 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Gävle kommun är 641 126 982 kr.
Information om Daniel Lindblom Nansing
Födelsedag och namnsdag
Daniel
fyller 54 år
lördag 12:e februari.
Daniel
har namnsdag
11:e januari,
11:e december.
Det visste du inte om Daniel
Det finns 636 personer i Gävle som heter Daniel (41:e vanligaste) och 72 132 personer i Sverige (43:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Daniel i Gävle är 33 år och i Sverige 33 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Marianne De Geer
Konstnär 79 år
-
Peter Andersson
Skådespelare 72 år
-
Susanne Alfvengren
Artist 66 år
-
Sophie Zelmani
Artist 53 år
-
Samuel Giers
Artist 45 år
-
Alexandra Dahlström
Skådespelerska 41 år
-
Johan Jakobsson
Handbollsspelare 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Jan Daniel Lindblom Nansing |
| Förnamn | Jan Daniel |
| Tilltalsnamn | Daniel |
| Efternamn | Lindblom Nansing |
| Mellannamn | Lindblom |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Nybyggarvägen 1 |
| Postnummer | 806 42 |
| Postort | Gävle |
| Kommun | Gävle kommun (2180) |
| Län | Gävleborgs län (21) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Daniel Lindblom Nansing saknar särskild postadress |
Daniel Lindblom Nansings bostad på Nybyggarvägen 1
Jan Daniel Lindblom Nansing på Nybyggarvägen 1 bor i Ett småhus på 93 m² + 93 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Gävle byggdes år 1960 och ligger i Gävle kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Nybyggarvägen 1 i Gävle
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Daniel Lindblom Nansing
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Daniels jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Daniel Lindblom Nansing har 4 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Aquagate AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Daniel Lindblom Nansing är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Daniel Lindblom Nansing har 2 personkopplingar, varav 1 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 54 år.
2021
2011
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!