Lena har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Lena Maria Vinger Alverlind, 51 år, bor i ett småhus på adressen Sportvägen 15, 832 45 i Frösön. Lena har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lena bor tillsammans med Erik Vinger Alverlind 52 år.
Nästa födelsedag för Lena infaller den 27:e januari (52 år).
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19740127-XXXXTelefonlista
Lena Vinger Alverlind saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lena Vinger Alverlind är giftEkonomikollen för Frösön
I Frösön tjänar man i snitt 321 444 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 787 kr. I Östersunds kommun tjänar man i snitt 24 560 kr per månad.
I Frösön har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Östersunds kommun. I Frösön har 3,9 % av alla personer en anmärkning.
I Frösön finns det 2 293 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 186 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Östersunds kommun är 358 443 440 kr.
Information om Lena Vinger Alverlind
Födelsedag och namnsdag
Lena
fyller 52 år
söndag 27:e januari.
Lena
har namnsdag
28:e februari,
18:e augusti.
Det visste du inte om Lena
Det finns 140 personer i Frösön som heter Lena (25:e vanligaste) och 95 675 personer i Sverige (34:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lena i Frösön är 52 år och i Sverige 53 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Göran Hägglund
Politiker 66 år
-
Kristofer Lundström
Journalist 62 år
-
Jonas Cramby
Skribent 55 år
-
Måns Möller
Komiker 50 år
-
Peter Lindecrantz
Friidrottare 49 år
-
Frida Nevalainen
Ishockeyspelare 38 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Lena Maria Vinger Alverlind |
| Förnamn | Lena Maria |
| Tilltalsnamn | Lena |
| Efternamn | Vinger Alverlind |
| Mellannamn | Vinger |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Sportvägen 15 |
| Postnummer | 832 45 |
| Postort | Frösön |
| Kommun | Östersunds kommun (2380) |
| Län | Jämtlands län (23) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lena Vinger Alverlind saknar särskild postadress |
Lena Vinger Alverlinds bostad på Sportvägen 15
Lena Maria Vinger Alverlind på Sportvägen 15 bor i Ett småhus på 175 m² + 85 m² biarea (såsom garage, källare etc). Huset i Frösön ligger i Östersunds kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Sportvägen 15 i Frösön
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lena Vinger Alverlind
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lena.
Lena har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lenas jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lena Vinger Alverlind saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lena Vinger Alverlind är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lena Vinger Alverlind saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!