Merinfos nya premium ringlistor hjälper dig att nå rätt direkt, oavsett om du söker privatpersoner eller företag.
Är du inte nöjd, bjuder vi på första listan!
Ludwig Markus Klang, 24 år, bor på adressen August Bondesons väg 3 lgh 1302, 311 45 i Falkenberg. Ludwig har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Ludwig bor tillsammans med Elvira Johansson 25 år.
Nästa födelsedag för Ludwig infaller den 25:e juli (25 år).
Personnummer
20010725-XXXXTelefonlista
Ludwig Klang saknar telefonnummer
Folkbokföringsadress
August Bondesons väg 3 lgh 1302
311 45 Falkenberg
Visa fler som bor på denna adressFordonsinnehav
Civilstatus
Ludwig Klang är ogiftEkonomikollen för August Bondesons väg
På Ludwigs gata tjänar man i snitt 319 421 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 26 618 kr. I Falkenberg tjänar man i snitt 24 337 kr per månad.
På Ludwigs gata har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Falkenberg. I Falkenberg har 4,3 % av alla personer en anmärkning.
I Falkenberg finns det 8 731 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 21 164 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Falkenberg är 184 780 855 kr.
Information om Ludwig Klang
Födelsedag och namnsdag
Ludwig
fyller 25 år
onsdag 25:e juli.
Ludwig
har namnsdag
25:e april.
Det visste du inte om Ludwig
Det finns 8 personer i Falkenberg som heter Ludwig (594:e vanligaste) och 2 359 personer i Sverige (690:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Ludwig i Falkenberg är 29 år och i Sverige 26 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Niklas Strömstedt
Artist 67 år
-
Matti Bye
Musiker 59 år
-
Magdalena Forsberg
Längdskidåkare 58 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Ludwig Markus Klang |
| Förnamn | Ludwig Markus |
| Tilltalsnamn | Ludwig |
| Efternamn | Klang |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | August Bondesons väg 3 lgh 1302 |
| Postnummer | 311 45 |
| Postort | Falkenberg |
| Kommun | Falkenbergs kommun (1382) |
| Län | Hallands län (13) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Ludwig Klang saknar särskild postadress |
Ludwig Klangs bostad på August Bondesons väg 3 lgh 1302
Vi saknar information om Ludwigs bostad på August Bondesons väg 3 lgh 1302 i Falkenberg, men våra databaser uppdateras ständigt. Kom snart tillbaka så har vi förhoppningsvis fyllt på med uppgifter om bostaden.
Bor du på August Bondesons väg 3 lgh 1302?
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så säkerställer du att rätt information visas om ditt boende.
Du kan lägga till egna bilder och uppgifter som exempelvis antal rum, renoveringar och driftkostnad. En verifierad bostad ger dig även tillgång till nya och spännande funktioner i framtiden.
Registrerat på August Bondesons väg 3 lgh 1302 i Falkenberg
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Ludwig Klang
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Ludwigs jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Ludwig Klang har 3 st bolagsengagemang, varav det med högst omsättning är Olas Kakel & Klinker AB.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Ludwig Klang är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Ludwig Klang har 3 personkopplingar, varav 2 st är män, 1 st är kvinnor och 0 st är ej folkbokförda i Sverige. Snittålder 43 år.
2025
2024
2017
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!