Lennart har 1 nummer till som inte är synliga.
Nu kan företagare nå ut till fler med Merinfos ringlistor.
Nils Lennart Jansa, 68 år, bor i en hyresrätt på adressen Järnvägsgatan 2 lgh 1103, 665 94 i Fagerås. Lennart har inga telefonnummer eller mobilnummer.
Lennart bor ensam på adressen, i alla fall ingen person över 15 år.
Nästa födelsedag för Lennart infaller den 23:e augusti (69 år).
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns.
Personnummer
19570823-XXXXTelefonlista
Lennart Jansa saknar telefonnummer
Fordonsinnehav
Civilstatus
Lennart Jansa är ogiftEkonomikollen för Fagerås
I Fagerås tjänar man i snitt 247 335 kr om året vilket betyder att man har en genomsnittlig månadslön på 20 611 kr. I Kils kommun tjänar man i snitt 24 056 kr per månad.
I Fagerås har färre personer en anmärkning än genomsnittet för Kils kommun. I Fagerås har 12,5 % av alla personer en anmärkning.
I Fagerås finns det 357 personer med registrerat skuldsaldo hos Kronofogden med ett genomsnitt på 24 844 kr. Totala skulden hos Kronofogden för alla i Kils kommun är 78 213 368 kr.
Information om Lennart Jansa
Födelsedag och namnsdag
Lennart
fyller 69 år
fredag 23:e augusti.
Lennart
har namnsdag
28:e september,
8:e oktober.
Det visste du inte om Lennart
Det finns 6 personer i Fagerås som heter Lennart (26:e vanligaste) och 118 743 personer i Sverige (22:e vanligaste).
Genomsnittsålder för alla Lennart i Fagerås är 61 år och i Sverige 61 år.
Kändisar som fyller år samma dag
-
Bengt Carl Gustaf Westerberg
Politiker 82 år
-
John Svegfors
Redaktör 77 år
-
Maud Anette Lindberg
Skådespelerska 76 år
-
Görel Crona
Skådespelerska 66 år
-
Omid Khansari
Skådespelare 46 år
| Namnregistrering | |
|---|---|
| Personnamn | Nils Lennart Jansa |
| Förnamn | Nils Lennart |
| Tilltalsnamn | Lennart |
| Efternamn | Jansa |
| Mellannamn | - |
| Folkbokföring | |
|---|---|
| Gatuadress | Järnvägsgatan 2 lgh 1103 |
| Postnummer | 665 94 |
| Postort | Fagerås |
| Kommun | Kils kommun (1715) |
| Län | Värmlands län (17) |
| Särskild postadress | |
|---|---|
| Lennart Jansa saknar särskild postadress |
Lennart Jansas bostad på Järnvägsgatan 2
Nils Lennart Jansa på Järnvägsgatan 2 lgh 1103 bor i En hyresrätt på 60 m². Bostaden i Fagerås ligger i Kils kommun.
Genom att verifiera din bostad och lägga till mer information så kan du också försäkra dig om att rätt information visas på Merinfo.se.
Bli först med att verifiera din bostad för att få tillgång till nya och spännande funktioner. Snart kan du kostnadsfritt lista och annonsera ut din bostad för försäljning, samt ha möjligheten att ta emot bud på din bostad även om den inte är ute till försäljning.
Registrerat på Järnvägsgatan 2 lgh 1103 i Fagerås
Personer som bor på adressen
Företag på adressen
Fordon på adressen
Telefonnummer till Lennart Jansa
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Tack för ditt köp. Klicka på knappen nedan för att se alla nummer tillhörande Lennart.
Lennart har 1 annat telefonnummer som du inte trodde fanns. Med tjänsten får du tillgång till alla kända och okända nummer för ett företag eller en person.
Lås upp med Swish och se alla nummer direkt på skärmen
Info
Information om telefonnummer och mobilnummer hämtas från teleoperatörer. Hittar du inte det nummer du söker, kan just det numret vara dolt för upplysningstjänster.
Lennarts jobb & styrelseuppdrag
Bolagsengagemang
Lennart Jansa saknar bolagsengagemang.
Verklig huvudman
Data senast uppdaterad 2023-06-30.
Lennart Jansa är inte verklig huvudman eller företrädare för några bolag.
En verklig huvudman är den eller de personer som ytterst äger eller kontrollerar exempelvis ett företag eller en förening. En verklig huvudman kan också vara den eller de personer som tjänar på att någon annan agerar åt dem.
De flesta företag och föreningar ska anmäla verklig huvudman till Bolagsverket. Nystartade företag och föreningar måste anmäla inom fyra veckor.
2015 antog Europaparlamentet ett nytt penningtvättsdirektiv. Enligt direktivet måste alla EU-länder ha ett register över verkliga huvudmän.
Syftet med registret är att exempelvis banker och finanspolisen ska kunna ta reda på vem eller vilka som står bakom ett företag. Informationen om vem som är verklig huvudman ska bidra till att bekämpa penningtvätt och finansiering av terrorism.
Personkopplingar
Lennart Jansa saknar personkopplingar
Som medlem får du tillgång till fler sökningar, kan se fullständiga personnummer och jämföra både företag och löner. Du kan även hantera dina bostadsuppgifter och telefonnummer på ett smidigt sätt.
Dessutom kan du spara dina favoritfordon och anpassa information som är viktig för dig – allt samlat på ett och samma ställe.
Bli medlem nu och upplev skillnaden – gratis och enkelt!